کریم بنزما

جابجایی بنزما در لیگ عربستان | بازگشت کریم به اروپا منتفی شد

جابجایی بنزما در لیگ عربستان | بازگشت کریم به اروپا منتفی شد
کدخبر : 592585

شنیده‌ها از احتمال انتقال کریم بنزما به یک تیم در لیگ عربستان حکایت دارد.

به گزارش شما و اقتصاد، کریم بنزما یک فوتبالیست است. کریم بنزما سال‌ها در رئال مادرید درخشید. کریم بنزما در پست مهاجم بازی می‌کند. کریم بنزما فرانسوی است. کریم بنزما مسلمان است.

همانطور که فابریزیو رومانو، روزنامه‌نگار ایتالیایی، تایید کرده که تنش بین کریم بنزما و باشگاهش ادامه دارد، به نظر می‌رسد آینده کریم بنزما فرانسوی در تیم الاتحاد در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

الشرق الاوسط خبر داده مقامات "لیگ حرفه‌ای عربستان" همچنان می‌خواهد بنزما در باشگاه خود، الاتحاد بماند یا حداقل به یک باشگاه عربستانی دیگر بپیوندد تا به حضور خود در عربستان سعودی ادامه دهد.

رومانو تایید کرد که کریم تنها از طریق کاهش چشم‌گیر حقوق سالانه‌اش می‌تواند به اروپا بازگردد و فسخ قرارداد او نیز مبلغ زیادی را در پی خواهد داشت.

این منبع خاطرنشان کرد که بازیکن الاتحاد به تنهایی تمرین می‌کند و با سایر اعضای گروه تمرین نمی‌کند، زیرا شرایط در حال حاضر کاملاً متشنج است.

فقط یک نفر در اروپا تلاش می‌کند تا تمام توان خود را برای آوردن بنزما به اروپا انجام دهد. او کسی نیست جز جان تکستور، مالک باشگاه لیون فرانسه که این روزها در لیگ یک شرایط مناسبی ندارند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: