وام قرض الحسنه | وام بانکی

ثبت نام وام قرض الحسنه بانک رسالت آغاز شد| قرض الحسنه ویژه روز پدر

ثبت نام وام قرض الحسنه بانک رسالت آغاز شد| قرض الحسنه ویژه روز پدر
کدخبر : 592707

وام قرض الحسنه وامی است که بانک ها برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه در نظر گرفته اند. وام قرض الحسنه یکی از پرطرفدارترین وام ها در بین مردم است زیرا همانطور که از نام آن پیداست وام قرض الحسنه نسبت به سایر وام ها وام با سود کمتر است. در زیر پیام های جدید از وام مسکن این را بخوان

به گزارش شما و اقتصادوام قرض الحسنه وامی است که بانک ها برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه در نظر گرفته اند. وام قرض الحسنه یکی از پرطرفدارترین وام ها در بین مردم است زیرا همانطور که از نام آن پیداست وام قرض الحسنه نسبت به سایر وام ها وام با سود کمتر است. در زیر پیام های جدید از وام مسکن این را بخوان

شرایط اخذ وام از بانک رسالت با کارمزد ۴ درصد

بانک رسالت برخلاف بسیاری از بانک‌هایی که بر اساس سپرده‌های افراد وام پرداخت می‌کنند، نیازی به سپرده گذاری ندارد و تنها با دقت به افراد اعتبار می‌دهد و برای کسانی که قادر به پرداخت اقساط هستند، تسکین می‌دهد.

بنابراین اگر فردی حساب فعال نداشته باشد می تواند مبلغ مشخصی را به حساب اعتباری واریز کند و سپس برای دریافت وام اقدام کند. مدت وام و همچنین نرخ سود و کارمزد مشخص توسط بانک اعلام می شود که با سایر بانک ها متفاوت است.

این وام ها معمولاً در مدت زمان کوتاه و کمتر از یک سال بازپرداخت می شوند و بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در قراردادهای چند ماهه می باشند. بانک رسالت امکان تمدید وام را نیز ارائه می دهد. این بستگی به میانگین واریز حساب و توانایی افراد در پرداخت اقساط جدید دارد.

نام بانک: بانک قرض الحسنه رسالت

حساب سپرده مورد نیاز برای وام

مدت سپرده گذاری حداقل ۳ ماه و حداکثر ۶ ماه می باشد

۲% سود + ۲% کارمزد

سقف وام ۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان می باشد

نسبت مبلغ وام به مبلغ سپرده با مدت سپرده در بازپرداخت ۱۲ ماهه و به ازای هر ۶ ماه باقیمانده سپرده، ۱۰۰% افزایش در ارزش گذاری سپرده دریافت می کنید. ضمناً به ازای هر ماه واریز اضافه، ۲ قسط به مدت بازپرداخت اضافه می شود.

حداکثر زمان بازپرداخت

۶۰ ماه

به ازای هر ماه واریز اضافی، ۲ قسط به مدت بازپرداخت اضافه می شود.

توقف سپرده وجود ندارد

نحوه اعتبار سنجی و ثبت نام در سامانه اعتبار آنلاین بانک رسالت بدون سپرده

بانک رسالت سامانه ای را برای تسهیل در ارائه خدمات به کاربران آماده کرده است. شما می توانید با مراجعه به سایت ibank.rqb.ir و تکمیل کلیه مراحل ثبت نام و درخواست وام به صورت آنلاین به سامانه وام بانک رسالت دسترسی داشته باشید.

یکی یکی از الزامات مهم اعطای وام فوری از بانک رسالت بدون پیش پرداخت، انجام اعتبارسنجی بانکی در سامانه مرات بانک رسالت است. برای انجام این اعتبارسنجی می توانید به سایت imerat.ir مراجعه و ثبت نام کنید. پس از انجام این مرحله می توانید درخواست وام خود را با تاییدیه وام ثبت کنید.

شرایط لازم برای ثبت نام و دریافت وام از بانک رسالت بدون سپرده

برای درخواست وام فوری بدون پیش پرداخت از بانک رسالت نیازی به حضور فیزیکی در شعبه ندارید. شما می توانید درخواست وام خود را به راحتی و بدون مراجعه شخصی ارسال کنید. برای این کار کافی است به سامانه اینترنتی بانک رسالت مراجعه کرده و درخواست خدمات فوری خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

ابتدا باید در بانک رسالت حساب باز کنید. سپس پس از گذشت حداقل سه ماه و حداکثر شش ماه از سپرده گذاری قرض الحسنه در بانک، می توانید درخواست وام خود را ارسال کنید.

با ورود به سامانه آنلاین بانک رسالت، فرآیند اعتبارسنجی خود را آغاز کنید

پس از ۷ تا ۱۰ روز کاری، اعلان نتیجه اعتبار سنجی را دریافت خواهید کرد. در صورت تایید شدن به عنوان متقاضی ممتاز می توانید به مراحل بعدی رفته و اقدامات لازم را برای دریافت وام فوری از بانک رسالت بدون پیش پرداخت انجام دهید.

با ورود به سامانه درخواست وام فوری بانک رسالت، از طریق کد پیامکی به آموزش تصویری دسترسی خواهید داشت. در این آموزش مراحل ثبت درخواست وام به صورت مرحله به مرحله توضیح داده شده است

در این مرحله به بخش “تسهیلات” رفته و گزینه “درخواست جدید” را انتخاب کنید. این شما را به مرحله بعدی در فرآیند دریافت وام فوری بدون پیش پرداخت از بانک رسالت می رساند

در مرحله آخر به صفحه ای هدایت می شوید که در آن جزئیاتی مانند مبلغ تسهیلات، مدت درخواست و شماره سریال واریز را وارد می کنید. در این قسمت باید اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید

پس از انجام این مراحل، در صورت عدم وجود مشکل در ثبت درخواست وام فوری بانک رسالت، پیامکی به شماره تلفن همراه شما ارسال می شود. این پیامک حاوی دستورالعمل های لازم جهت مراجعه به واحد تاسیس به عنوان آخرین مرحله، امضای درخواست و در نهایت دریافت مبلغ وام می باشد.

مدارک لازم جهت دریافت وام از بانک رسالت بدون پیش پرداخت

مدارک لازم جهت اخذ وام فوری از بانک رسالت بدون سپرده در اکثر شعب این بانک به شرح زیر می باشد. پس قبل از هر اقدامی برای اطلاع از مدارک کامل مورد نیاز برای دریافت این نوع وام، حضوری به شعبه مراجعه کنید.

اصل و کپی شناسنامه و شناسنامه

ارائه مدارک استخدامی از قبیل: فیش حقوقی، گواهی اشتغال به کار و سایر مدارک مرتبط با مشاغل

ارائه اطلاعات در مورد درآمد و گردش حساب

اطلاعات محل سکونت مانند: آدرس دقیق، کد پستی و سایر اطلاعات مربوط به محل سکونت

متقاضی وام باید ضامن رسمی و مدارک مربوطه ارائه دهد.

وام گیرنده و ضامن نباید چک های نقدی یا وام های سررسید، معوق یا مشکوک نزد بانک ها داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴۴ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

 • هموطن

  فقط این اعتبار سنجی و خرید سفته که هم وام گیرنده و هم ضامن باید انجام بدهند زجر آور و وقت گیر و بسیار کُند و بسیار خرابه و همش خطا می دهد یکی امتیاز ۴۰ م به ما داد ۳۰۰ تومان ثبت اولیه کردیم وقتی پیش رفتیم برای گواهی امضا و خرید سفته همش سیستم خطا داد و اعصاب خورد کن بود همش مرحله به مرحله پول می گیرد و گفتند برای ۴۰ م باید ۵۰ م سفته بگیریم اونم قبول خب چرا سایتتون رو درست نمی کنید ؟ یک شماره می دهند پشتیبانی که اونم همش اشغاله و وقتی باز می شود ۶۰ نفر جلوتر از ما هستند و یکساعت باید گوشی به دست بگیریم آخه چرا این قدر اذیت می کنید ؟ تو تلوزیون می آیید خودتون رو به نام اولین بانک اینترنتی پرده برداری می کنید حالا دارید با این همه نقص تبلیغ هم می کنید ؟ لطفا سایت شما و اقتصاد حتما این نوشته را علنی کند بلکه برای اصلاح کار بانک رسالت اقدامی بکند .

 • مجتبی بهرامی

  باعرض سلام وخسته نباشی به همگی دوستداران محترم پرسنل زحمتکش بانک رسالت اينجانب از باز نشسته شرکت نفت
  هستم آیا میتوانم وام قرض الحسنه فوری
  بدون سپرده ویا مسدودی پیش پرداخت
  استفاده کنم مدارک اعم فیش حقوق چک
  صیادی ونامه کسر ازحقوق را دارم ممنون
  مهربانی شما