باشگاه پرسپولیس

زوج عیسی در پرسپولیس کیست؟ | دومین مهاجم مدنظر باشگاه پرسپولیس لو رفت

زوج عیسی در پرسپولیس کیست؟ | دومین مهاجم مدنظر باشگاه پرسپولیس لو رفت
کدخبر : 592756

باشگاه پرسپولیس برای رفع مشکل خود در فاز تهاجمی بدنبال خرید یک مهاجم دیگر در فصل نقل و انتقالات است.

به گزارش شما و اقتصاد، باشگاه پرسپولیس یکی از مدعیان لیگ ایران است. باشگاه پرسپولیس قهرمانی‌های متعددی کسب کرده است. باشگاه پرسپولیس در آسیا به موفقیتی نرسیده است. باشگاه پرسپولیس یکی از باشگاه‌های پایتخت است. باشگاه پرسپولیس طرفداران بسیاری دارد.

عیسی آل‌کثیر بعد از بازگشت به پرسپولیس، بلافاصله در تمرینات سرخپوشان حضور یافت. به این ترتیب انتظار می‌رود بخشی از مشکلات خط حمله قرمزها حل شود اما تکاپوی نقل‌وانتقالاتی این باشگاه همچنان ادامه دارد و آنها برای جذب علی علیپور از ژیل‌ویسنته پرتغال هم به این باشگاه نامه زده‌اند.

روشن است که علیپور به واسطه شرایط نه‌چندان مطلوبی که در لیگ پرتغال دارد، از بازگشت به فوتبال ایران بدش نمی‌آید اما هم‌اکنون سرنوشت او در دست باشگاه خارجی است و ظرف چند روز آینده معلوم خواهد شد آنها اجازه جدایی به مهاجم ایرانی می‌دهند یا نه. درصورتی که این اتفاق رخ بدهد، علیپور و آل‌کثیر می‌توانند زوج جذابی در خط حمله سرخپوشان تشکیل بدهند. عیسی مهاجم هدف است که شم گلزنی بالایی دارد، علیپور هم همیشه نشان داده اثربخش‌ترین موقعیت بازی برای او، زمانی است که به‌عنوان مهاجم مکمل، پشت فوروارد هدف به میدان می‌رود.

علیپور قبلا در این پست خدمت فنی زیادی به مهدی طارمی و حتی گادوین منشا کرده بود و چه بسا در بازگشت احتمالی به پرسپولیس، بتواند همین تجربه را در کنار عیسی آل‌کثیر تکرار کند.

باشگاه پرسپولیس

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: