در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت برق کشور

عنوان *مقام برتر* در بین کلیه نیروگاه های کشور، به نیروگاه ری رسید

عنوان  *مقام برتر*  در بین کلیه نیروگاه های کشور، به نیروگاه ری رسید
کدخبر : 592797

بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت برق کشور، نیروگاه ری موفق به کسب عنوان *مقام برتر* در بین کلیه نیروگاه های کشور شد.

به گزارش شماواقتصاد: در جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق سراسر کشور که با حضور محرابیان وزیر نیرو و مدیران ارشد وزارت نیرو و با معرفی برترین های این وزارتخانه برگزار شد، از روابط عمومی نیروگاه ری به پاس عملکرد موفق در انجام فعالیت ها، بویژه  گذر از پیک مصرف برق تابستان سال جاری تقدیر شد. 

 

ارزیابی روابط عمومی‌ های شرکتهای صنعت آب و برق در ۹ محور «ارتباط با رادیو و تلویزیون ملی و استانی»، «تولید محتوای رسانه‌ای»، «نوآوری و خلاقیت»، «تبلیغات محیطی»، «ارتباطات تعاملی»، «ارتباط با مطبوعات»، «آموزش رو در رو»، «فضای مجازی» و «پایگاه اطلاع‌ رسانی درون و برو‌ن سازمانی» انجام گرفت.

علی موحدی پور گفت: بی شک توفیق مجموعه روابط عمومی نیروگاه ری مرهون تلاش خالصانه و همکاری صمیمانه شما جهادگران عرصه تولید برق در جهت پیشبرد اهداف شرکت و تولید انرژی می باشد. امید است، همواره با همه توان، مهارت، تخصص و تعهد پشتیبان و پشتوانه ای نقش آفرین و اثر آفرین باشید.

اینجانب خدمت مدیریت محترم عامل نیروگاه ری که همیشه حمایت بی دریغ و حسن توجه و رهنمودهای ایشان که روشنگر مسیر برای این مجموعه بوده است تبریک عرض نموده و قدردان زحمات ایشان هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: