جام ملت‌های آسیا

کلینزمن توضیح داد | آیا کره از ژاپن فرار کرد؟!

کلینزمن توضیح داد | آیا کره از ژاپن فرار کرد؟!
کدخبر : 593113

شایعاتی پیرامون تبانی کره برای قرار گرفتن در جایگاه دوم گروه خود مطرح شده است.

به گزارش شما و اقتصاد، جام ملت‌های آسیا برترین تورنومنت ملی در آسیا است. جام ملت‌های آسیا هر سال برگزار می‌شود. قطر میزبان این دوره از جام ملت‌های آسیا است. قطر قهرمان دور قبل جام ملت‌های آسیا بود. ایران یکی از مدعیان جام ملت‌های آسیا است.

تیم ملی کره جنوبی در آخرین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا برابر مالزی به میدان رفت و در کمال ناباوری با این تیم به تساوی ۳-۳ رسید.

همین موضوع باعث شده که تئوری‌های توطئه بسیاری درباره احتمال تبانی کره جنوبی با حریف برای رویارویی با حریفی نسبتا آسان‌تر در مرحله یک هشتم این مسابقات مطرح شود و فشار روی این تیم به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند.

بسیاری معتقد بودند که کلینزمن به هیچ وجه دوست نداشت که در این مرحله با تیم ملی ژاپن روبرو شود و به همین دلیل از تساوی برابر مالزی راضی بود و دلیل لبخند زدنش در طول این بازی هم همین بود.

این مربی آلمانی دقایقی قبل در نشست خبری پیش از بازی برابر عربستان حضور پیدا کرد و با سوالی در همین باره روبرو شد و در پاسخ گفت: «من هیچ قصد و نیت مشخصی نداشتم که بخواهم از رویارویی با ژاپن اجتناب کنم. هدفم صرفا این بود که به عنوان صدرنشین گروه به مرحله بعدی صعود کنیم.

در جریان بازی برابر مالزی، ما ۸۵ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و فکر می‌کنیم نزدیک به ۳۰ کرنر زدیم. با این حال، این نگرانی وجود داشت که نتوانیم بازی را آنطور که دوست داشتیم تمام کنیم. این واقعیت بود که من را به خنده انداخت.»

منبع: خبرآنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: