باشگاه استقلال

آخرین وضعیت ستاره استقلال | یامگا تا کی در دسترس نیست؟

آخرین وضعیت ستاره استقلال | یامگا تا کی در دسترس نیست؟
کدخبر : 593149

آخرین وضعیت مصدومیت ستاره باشگاه استقلال مشخص شد.

به گزارش شما و اقتصاد، باشگاه استقلال یکی از پرطرفدارترین باشگاه‌های آسیا است. باشگاه استقلال ستاره‌های بسیاری دارد. باشگاه استقلال یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های ایران است‌. باشگاه استقلال دو مرتبه در آسیا قهرمان شده است. باشگاه استقلال یک قهرمانی بدون شکست در ایران دارد.

با اعلام جواد نکونام، کوین یامگا در این فصل قادر به حضور در ترکیب استقلال نیست.

 پس از اطلاعیه‌های باشگاه استقلال و اعلام لغو حضور در اردوی امارات با تصمیم جواد نکونام سرمربی آبی پوشان تصمیم گرفت تا تمرین امروز را با حضور خبرنگاران برگزار کرده و پاسخگوی سوالات آنها باشد.

نکونام که به نظر می‌رسد قرار است صحبت‌های داغ و جنجالی را پیرامون وضعیت استقلال به زبان بیاورد، در بخش نخست صحبت‌هایش به موضوع مهمی اشاره کرد و آن، غیبت کوین یامگا در ادامه رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی است.

همان‌طور که پیش از این نیز حدس زده می‌شد، این بازیکن نیازمند عمل‌های جراحی دیگری است و پس از آن باید برای طی دوره نقاهت طولانی مدت، راهی کشورش شود و پزشکان نیز او را از انجام هرگونه فعالیت سنگین منع کرده‌اند.

آچار فرانسه استقلالی‌ها چند روز پیش و در حاشیه تمرین تیم دچار آسیب‌دیدگی شدیدی شد. کف استوک پای امید حامدی‌فر به صورت یامگا برخورد کرد و باعث مصدومیت سخت و دلخراش او از ناحیه چشم شد و طی این مدت، او چندین بار مورد عمل جراحی قرار گرفته است.

حالا و با اعلام رسمی نکونام، کوین یامگا تا پایان فصل قادر به حضور در میادین نیست و استقلال نیز نام او را از فهرست تیم خارج خواهد کرد. خبر بسیار بدی که قطعا باعث افزایش مشکلات آبی پوشان در ادامه فصل خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: