در راستای طرح تحول ۲٠ گانه خدمت

بهسازی و بازپیرائی میادین اصلی در منطقه ۲٠ اجرا شد

بهسازی و بازپیرائی میادین  اصلی در منطقه ۲٠ اجرا شد
کدخبر : 593237

شهردار منطقه ۲٠ از بهسازی و بازپیرائی۷ میدان اصلی در قالب طرح تحول بیست‌گانه خدمت در شهر تهران خبر داد.

به گزارش شماواقتصاد: رضا شنگی با اشاره به نگاه ویژه مدیریت شهری در خدمت‌رسانی به شهروندان در طرح تحول بیست‌گانه خدمت گفت: در همین راستا پروژه اصلاح هندسی و کوچک سازی میدان بسیج مستضعفین با هدف رفع گره ترافیکی این محدوده و معابر اطراف و رفاه حال شهروندان با تخریب و بازپیرائی کامل اجرایی شد.

شنگی افزود: میدان بسیج مستضعفین به دلیل دسترسی به معابر اصلی از جمله خیابان فدائیان اسلام، شهید غلامی(ورامین) و شهید غیوری از محدوده‌های پرتردد منطقه به شمار می‌آید که با توجه به شکل هندسی آن از حدود ۲٠ سال گذشته در این محدوده با مشکلات ترافیکی زیادی مواجه بودیم که با کوچک سازی آن بار ترافیکی رفع شد.

وی با بیان اینکه تخریب و بازپیرائی این میدان با احداث آبنما به متراژ ۳٠٠ متر مربع، کاشت چمن، نشاء فصلی و پیاز لاله اجرا شده است افزود: رعایت دستورالعمل ایمنی آبنماها، ایجاد چاه ارت، تابلوبرق دارای کنترل فاز و دیمتال، محافظ جان و نورپردازی ایمن در بازسازی آبنماها پیش بینی شده است.

شنگی با اشاره به اینکه بازسازی و نوسازی آب نماها به عنوان بخشی از المان های زیبا در بوستان ها و میادین شهری، به منظور ایجاد چشم انداز و نمای بصری مطلوب و دلپذیر در نقاط مختلف شهر در این منطقه اجرا شده است، اضافه کرد: در همین راستا بازپیرائی آبنما و به زراعی و واکاری فضای سبز میدان مدرس ، بازپیرایی آبنما و بهسازی فضای سبز میدان مادر و تخریب و بازپیرائی آبنمای میدان شهدا انجام شده است.

وی ادامه داد: بازسازی آبنماهای مذکور شامل جمع آوری ابنیه و تاسیسات، کاشی‌کاری حوضچه، راه اندازی سیستم هدایت آب و تاسیسات مکانیکی و برقی اجرا شد.

شهردار منطقه بیان کرد: در راستای اجرای طرح تحول ۲٠ گانه و با هدف ارتقاء رضایتمندی شهروندان، عملیات بازپیرائی میدان نماز با نصب 9 عدد برج نوری 9 متری و کاشت نشاء فصلی و پیاز لاله و میادین شهید غیبی و هادی ساعی با کاشت نشاء فصلی و پیاز لاله اجرا شده است.

 

 

روابط عمومی شهرداری منطقه ۲٠

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: