۱۰۰ نفر از اصحاب رسانه برای حضور در نمایشگاه هوایی پیام ثبت نام کردند

 ۱۰۰ نفر از اصحاب رسانه برای حضور در نمایشگاه هوایی پیام ثبت نام کردند
کدخبر : 593491

رییس کمیته تبلیغات، رسانه و تشریفات نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام عنوان کرد: تاکنون حدود 100 نفر از خبرنگاران و تصویربرداران در سطح ملی و استانی، برای پوشش اخبار این نمایشگاه، اعلام آمادگی و ثبت نام کردند.

به گزارش شماواقتصاد: سید مهدی جعفری افزود: با هدف تعامل بهتر، برنامه‌ریزی منظم، تامین امکانات مورد نیاز و همچنین اختصاص جایگاه ویژه برای اطلاع‌رسانی دقیق و گسترده، ثبت‌نام اصحاب رسانه برای حضور در این نمایشگاه از 30 دی ماه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون 100 خبرنگار و تصویربردار در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام، ثبت‌نام کردند، تصریح کرد: حضور اصحاب رسانه در این نمایشگاه با ارایه معرفی‌نامه معتبر از سوی رسانه و پس از ثبت‌نام، مقدور می‌باشد.

مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اینکه ثبت‌نام از اصحاب رسانه تا هجدهم بهمن 1402، ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: هرگونه فعالیت خبرنگاران در این نمایشگاه منوط به ثبت‌نام و دریافت مجوز از کمیته رسانه و تبلیغات خواهد بود.

لازم به ذکر است، اصحاب رسانه برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت‌نام، می‌توانند با شماره تلفن‌ 02633266130 و یا شماره همراه 09359515904 تماس حاصل نمایند.

نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام از 16 تا 19 اسفند 1402 به میزبانی فرودگاه بین‌المللی پیام برگزار خواهد شد.

 
روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: