وعده‌هایی که در بزرگترین آروماتیک ایران محقق می‌شوند

رشد ۱۳۰ درصدی همکاری با شرکت‌های فناور و دانش بنیان در پتروشیمی نوری

رشد ۱۳۰ درصدی همکاری با شرکت‌های فناور و دانش بنیان در پتروشیمی نوری
کدخبر : 593795

مدیر امور توسعه محصول، فناوری و نوآوری شرکت پتروشیمی نوری از رشد چشمگیر مشارکت و حضور فعال شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در پروژه‌ها و فعالیت‌های اجرایی این پتروشیمی در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش شماواقتصاد: دکتر حمید رجایی اظهار داشت: واگذاری پروژه‌ها به شرکت‌های دانش‌بنیان در سال ۱۴۰۲ در مقایسه با سال ۱۴۰۱ با رشد بیش از ۱۳۰ درصدی همراه بوده که رقمی بی‌سابقه و کم نظیر است.

وی با اشاره به اهمیت همکاری دو سویه بین صنعت و شرکت‌های فعال در حوزه‌ی فناوری و دانش یادآور شد: شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی، توانستند با حمایت شرکت پتروشیمی نوری، در بخش‌های مختلفی از جمله طراحی و تولید قطعات و تجهیزات مکانیکی، برق و ابزار دقیق، تولید کاتالیست‌ها و مواد شیمیایی، شیرین‌سازی ترکیبات سنگین و زیرو فلرینگ با این شرکت همکاری داشته باشند.

رجایی با اشاره به افزایش تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان و حجم مبالغ قرارداد آن‌ها در بخش‌های طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌ها، تصریح کرد: حجم ریالی قراردادهای شرکت‌های دانش‌بنیان با شرکت پتروشیمی نوری در سال ۱۴۰۱ نزدیک به ۱۲ هزار میلیارد ریال بوده است که این رقم تا پایان سال ۱۴۰۲ با افزایش بیش از ۱۳۰ درصدی، به بیش از ۲۸ هزار میلیارد ریال خواهد رسید.

مدیر امور توسعه محصول، فناوری و نوآوری شرکت پتروشیمی نوری، هدف‌گذاری بزرگترین آروماتیک ایران برای تداوم همکاری و توسعه حضور شرکت‌های دانش بنیان در سال ۱۴۰۳ را در سطحی بسیار بالاتر دانست و خاطر نشان کرد: چشم‌انداز ما در امور توسعه محصول، فناوری و نوآوری شرکت پتروشیمی نوری استفاده حداکثری از ظرفیت سازندگان مطرح داخلی و توانمندسازی آنان در جهت تداوم تولید و رفع تنگناهای احتمالی آن و نیز گسترش سبد محصولات با ارزش افزوده بالاتر است.

گفتنی است در نمایشگاه «پتروکِم» ۱۸ قرارداد و تفاهم‌نامه‌ جدید بین شرکت پتروشیمی نوری و شرکت‌های دانش‌بنیان به امضاء خواهد رسید.

نمایشگاه پتروکم با شعار «حمایت از تولید دانش‌بنیان در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش» از ۲۴ تا ۲۶ بهمن ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود.

 


روابط عمومی پتروشیمی نوری

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: