مشارکت بیش از ۱۰۰ شرکت در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام

مشارکت بیش از 100 شرکت در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام
کدخبر : 594497

رییس کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام از مشارکت بیش از 100 شرکت فعال در حوزه هوانوردی در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش شماواقتصاد: سید مهدی جعفری افزود: نمایشگاه صنعت هوایی پیام با هدف امیدبخشی و در راستای ارایه آخرین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه هوایی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه همچنین آگاهی‌بخشی درخصوص دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و نوپا در بخش صنعت هوایی از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه بوده است، تصریح کرد: به همین منظور زمینه برای حضور بیش از 100 شرکت فعال در حوزه هوایی با اولویت شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه صنعت هوایی پیام فراهم شده است.

جعفری با بیان اینکه بیش از ۲۵ هزار متر مربع فضای فیزیکی در فرودگاه بین‌المللی پیام برای راه‌اندازی این نمایشگاه در نظرگرفته شده است، گفت: از این میزان ۱۵ هزار مترمربع به عنوان فضای مسقف و ۱۰ هزار مترمربع دیگر نیز برای محل نمایش پرنده‌های سبک و سنگین(استاتیک شو) اختصاص یافته است.

نمایشگاه صنعت هوایی پیام از ۱۶ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ در فرودگاه بین‌المللی پیام از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برگزار خواهد شد، علاقمندان برای حضور و بازدید از این نمایشگاه می‌بایست با مراجعه به سایت www.payamairshow.com نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

 روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: