ثبت نام ۵ هزار نفر برای بازدید از نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام

ثبت نام 5 هزار نفر برای بازدید از نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام
کدخبر : 594535

رییس کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام اعلام کرد؛ تاکنون 5 هزار نفر از مردم و علاقمندان صنعت هوانوردی با مراجعه به سایت نمایشگاه به آدرس https://payamairshow.com ثبت‌نام خود را برای بازدید از این رویداد ملی قطعی کردند.

به گزارش شماواقتصاد: سیدمهدی جعفری با بیان اینکه حضور بازدید کنندگان در این نمایشگاه فقط از طریق ثبت‌نام در سایت نمایشگاه صنعت هوایی پیام امکانپذیر است، تصریح کرد: با هدف برنامه‌ریزی بهتر، علاقمندان صنعت هوایی، باید پیش از حضوردر سایت نمایشگاه ثبت‌نام نمایند.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون امکان ثبت‌نام در سایت نمایشگاه برای بازدید عموم فراهم است، تاکید کرد: حضور علاقمندان در نمایشگاه صنعت هوایی پیام با ثبت کدملی، شماره تماس در سایت نمایشگاه و پس از دریافت پیامک امکانپذیراست.

جعفری ادامه داد: پس از دریافت پیامک تائیدیه ثبت‌نام، بازدیدکنندگان در ایام برگزاری نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به مکان‌های پیش‌بینی شده، نسبت به دریافت کارت ورود اقدام نمایند.

مدیرروابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام در ادامه با بیان اینکه با توجه به استقبال صورت‌گرفته، پیش‌بینی می‌شود که حداقل 20 هزار نفر برای بازدید از نمایشگاه صنعت هوایی پیام ثبت‌نام کنند، تاکید کرد: علاقمندان برای  بازدید از این نمایشگاه می‌توانند برای نام‌نویسی به سایت نمایشگاه به نشانی https://payamairshow.com مراجعه کنند.

نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام از ۱۶ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ و از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در فرودگاه بین‌المللی پیام برگزار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: