جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق:

حضور پرشور مردم در انتخابات، امید آفرینی در جامعه را به دنبال دارد

حضور پرشور مردم در انتخابات، امید آفرینی در جامعه را به دنبال دارد
کدخبر : 594544

امیر سرتیپ دوم خلیل آبادی گفت: لازم است در انتخابات امروز هر کس با هر آنچه که در توان دارد، امیدآفرینی کند تا ما شاهد حضور پرشور و حماسی مردم در این رویداد مهم سیاسی باشیم.

به گزارش شماواقتصاد: امیر سرتیپ دوم ستاد علی خلیل آبادی جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق با حضور در پای صندوق های رأی این منطقه، انتخابات را امری حیاتی دانست و گفت: شرکت در انتخابات، شرکت در جبهه حق علیه باطل است و حضور پر شور مردم در انتخابات، بار دیگر توطئه های دشمنان را خنثی خواهد کرد.

وی به حضور رأی اولی ها در این رویداد سیاسی اشاره کرد و افزود: مشارکت در انتخابات منجر به تقویت مسئولیت پذیری نوجوانان و جوانان در آینده خواهد شد.

خلیل آبادی با تاکید بر حضور حداکثری رای اولی‌ها در این انتخابات، عنوان کرد: حضور رأی اولی‌ها در انتخابات امروز، برگ برنده ای برای کشور محسوب و موجب نا امیدی دشمنان جمهوری اسلامی ایران می شود.

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق بر لزوم حضور گسترده مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: توصیه مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات، شرکت پرشور و حماسی ملت ایران بوده تا یک خط بطلان بر یاوه‌ گویی‌ های دشمن انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: به فضل الهی و با همت مردم شریف ایران، این انتخابات نیز همانند انتخابات گذشته پرشور تر از دوره‌ های قبل و با حضور حداکثری مردم برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: