پخش سه فیلم سینمایی در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام

پخش سه فیلم سینمایی در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام
کدخبر : 594716

رییس کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام با اشاره به اجرای برنامه‌های جذاب برای بازدیدکنندگان این نمایشگاه، عنوان کرد: به همین منظور، سه فیلم سینمایی ایرانی و خارجی در حوزه هوانوردی در ایام برگزاری نمایشگاه صنعت هوایی پیام به نمایش درخواهدآمد.

به گزارش شماواقتصاد: سید مهدی جعفری افزود: در این نمایشگاه، 2 فیلم سینمایی ایرانی به نام‌های" منصور"،"آسمان غرب" و یک فیلم سینمایی خارجی از روز چهارشنبه شانزدهم اسفندماه به مدت سه روز به اکران درمی آیند.
وی ادامه داد: این فیلم های سینمایی از ساعت ۱۷  در ترمینال فرودگاه بین المللی پیام و محل برگزاری نمایشگاه صنعت هوایی پیام برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته می شود.
جعفری در ادامه پروازهای نمایشی و چتربازی را از دیگر برنامه های جذاب این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: همچنین در بخش نمایش زمینی (استاتیک شو ) تلاش شده تا بیش از ۳۰ هواپیما، از انواع سبک و سنگین در حوزه ‌های نظامی و عمومی در معرض دید عموم قرار گیرد.
نمایشگاه صنعت هوایی پیام از ۱۶ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ در فرودگاه بین‌المللی پیام از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برگزار خواهد شد، علاقمندان برای حضور و بازدید از این نمایشگاه می‌بایست با مراجعه به سایت www.payamairshow.com نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

 


روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: