نمایشگاه پیام دارای دستاوردهای فاخر و غرورآفرین است

نمایشگاه پیام دارای دستاوردهای فاخر و غرورآفرین است
کدخبر : 594855

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی به عنوان یک ظرفیت ارزشمند و بی بدیل یاد کرد و گفت: برپایی نمایشگاه دستاوردهای صنعت هوایی کشور دراین مجموعه با نمایش دستاوردهای فاخر غرورآفرین فرزندان ایران زمین همراه است.

به گزارش شماواقتصاد: سردار علیرضا حیدرنیا روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه برکات این منطقه به مردم البرز و استان های همجوار خواهد رسید، افزود: برگزاری این نمایشگاه خت بوده و اقدامات صورت گرفته موجب شد تا شاهد برگزاری چنین نمایشگاه فاخر و غرورانگیری در این استان باشیم.

وی با قدردانی از مسوولان منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی دراین مجموعه تصریح کرد: درخواست ما از مردم البرز به خصوص دانش آموزان و دانشجویان این است که با حضور در این نمایشگاه از نزدیک با دستاوردهای بزرگ ایران اسلامی به خصوص در حوزه فناوری های پیچیده صنعت هوایی کشور آشنا شوند.

حیدرنیا ادامه داد: امروز ما افتخار می کنیم به جوانان و نسل توانمندی که ایران عزیز ما را به قله های افتخار نزدیک تر می کنند.

نمایشگاه صنعت هوایی پیام از ۱۶ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ در فرودگاه بین‌المللی پیام از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برگزار خواهد شد، علاقمندان برای حضور و بازدید از این نمایشگاه می‌بایست با مراجعه به سایت www.payamairshow.com نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: