نشست معاون گردشگری کشور با فعالان گردشگری اصفهان

نشست معاون گردشگری کشور با فعالان گردشگری اصفهان
کدخبر : 594888

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در سفری یک‌روزه به اصفهان، در نشستی صمیمانه، با روسای جوامع، اتحادیه‌ها، انجمن‌های گردشگری و فعالان حوزه گردشگری استان در محل اتاق بازرگانی گفت‌وگو کرد.

به گزارش شماواقتصاد: علی‌اصغر شالبافیان در نشست  با فعالان گردشگری گفت: موضوع گردشگری یک موضوع فرابخشی است، لذا بخش خصوصی و بخش دولتی باید در کنار یکدیگر، با همدلی و افزایی به دنبال برنامه‌ریزی برای توسعه صنعت گردشگری باشند.

معاون گردشگری کشور ادامه داد: با توجه به نحوه حضور استان اصفهان در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، می‌توان نتیجه گرفت که اگر توفیقی در سایر استان‌ها دیده شد حاصل همکاری و همدلی مدیریت کلان استان، بخش خصوصی همچون اتاق بازرگانی و فعالان گردشگری در کنار متولی اصلی این مقوله یعنی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان‌ها بود.

او افزود: با توجه به ظرفیت‌های استان پهناوری همچون استان اصفهان، بخش خصوصی به محوریت اتاق بازرگانی، علی‌رغم وجود همه مشکلات و تنگناها می‌تواند با برنامه‌ریزی و همکاری با مدیریت کلان استان، قدم‌های خوبی در توسعه هر چه بیشتر صنعت گردشگری در این استان بردارد.

شالبافیان تصریح کرد: وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حمایت از بخش خصوصی فعالیت‌های مجدانه‌ای را دنبال می‌کند که از آن جمله می‌توان به ضریب افزایش بهای برق و گاز صنایع گردشگری اشاره کرد که در ماده ۳ قانون مانع‌زدانی از صنعت برق بسیار عالی و قابل‌قبول پیش‌بینی‌ شده و تحقق این خبر خوش به‌زودی اعلام خواهد شد.

 

اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: