دکتر احمدی صدر خبر داد:

ویزیت و درمان رایگان دندانپزشکی برای کودکان کار و خیابان

ویزیت و درمان رایگان دندانپزشکی برای کودکان کار و خیابان
کدخبر : 594917

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از هماهنگی و همکاری این سازمان با دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: این همکاری امکان ویزیت و درمان رایگان دندانپزشکی برای کودکان کار و خیابان را فراهم می کند.

به گزارش شماواقتصاد: احمد احمدی صدر با اعلام این خبر اظهار داشت: در شهر تهران ۳۷ مرکز پویاشهر( آموزش، استعدادیابی و توانمندسازی کودکان کار و خیابان) راه اندازی شده است که ۷ هزار کودک کار و خیابان از خدمات این مراکز با هدف خروج از چرخه انواع آسیب های اجتماعی برخوردار خواهند بود.

وی افزود: خدمات گوناگونی در این مراکز برای این افراد آسیب دیده اجتماعی در نظر گرفته شده که در این راستا به تازگی با همکاری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه ریزی های لازم انجام شده تا خدمات دندانپزشکی نیز برای این کودکان فراهم شود.

احمدی صدر عنوان کرد: این خدمات درمانی با همکاری خیران و سمن ها در مراکز پویاشهر در سال جاری به اجرا در آمده و گاها برخی از این خدمات به خانواده های این کودکان ارائه شده است.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران تصریح کرد: خدمات دندانپزشکی در حال حاضر برای سایر افراد آسیب دیده در مجموعه هایی مانند مددسراها و یاورشهرها با همکاری خیران در حال اجرا است.‌

 

 

 

روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: