رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق:

لحظات شب قدر با مقام حضرت علی(ع) آمیخته شده است

لحظات شب قدر با مقام حضرت علی(ع) آمیخته شده است
کدخبر : 595389

حجت الاسلام والمسلمین عدیده گفت: لحظات شب قدر با مقام حضرت علی(ع) آمیخته شده است و از این رو درک معنویات این شب مرهون درک ولایت امیرالمومنین است

به گزارش شماواقتصاد: حجت الاسلام والمسلمین محمد عدیده در مراسم احیای شب قدر 23 ماه رمضان در جمع عزاداران شهرک سازمانی این منطقه به اهمیت شب های قدر اشاره کرد و گفت: شب‌ های قدر، اوج پر گشودن در فضای نیایش و بندگی و نهایت شکوفایی رحمت الهی بر بندگان است.

وی افزود: کسانی که قدر زمان و فرصت‌ های زندگی را می‌ دانند، هیچ موقعیتی را بیهوده  از دست نمی‌دهند و چنین افرادی قدر و ارزش شب‌ های قدر را نیز دانسته و برای کسب خیرات و برکات این فرصت معنوی تلاش می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عدیده با اشاره به اهمیت و جایگاه ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: ماه رمضان ماه برکت، رحمت و رئوفی خداوند متعال است و در این ماه کسانی که به ماه رمضان توجهی نمی‌کنند، اصرار بر روزه خواری می‌کنند و یا اطاعت خداوند را انجام نمی‌دهند هم در صورت توبه می‌توانند بار دیگر از رحمت الهی بهره‌مند شوند، اتفاقی که شاید در دیگر ماه‌ های سال رخ نمی‌دهد.

وی با تأکید بر استفاده معنوی از لحظه‌ به‌ لحظه شب‌ های قدر بیان کرد: شب لیله القدربه معنی شب سرنوشت است و در روایات این شب بهتر از هزار ماه عنوان شده است و برکات الهی در شب قدر بسیار نزدیک است و رحمت فضل الهی در شب قدر بر بندگان نازل می‌شود.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع) با اشاره به اینکه در این شب‌ ها باید قرآن و دعا هایی مختلف که مورد توصیه ائمه اطهار (ع) است را بیشتر بخوانیم، خاطرنشان کرد: همچنین در شب‌ های قدر که شب خواستن و دعاکردن است، بی شک مهم‌ ترین دعا در شب‌ های قدر درخواست ظهور برای فرج امام‌زمان (عج) از خداوند است. 

روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: