رای قطعی دادگاه کیفری: اتهامات علیه اسنپ بی‌اساس است

رای قطعی دادگاه کیفری: اتهامات علیه اسنپ بی‌اساس است
کدخبر : 595674

به‌تازگی نتیجه نهایی پرونده شکایت شرکت تپسی از شرکت اسنپ در خصوص ادعای استفاده از سیم‌کارت‌های جعلی برای جمع‌آوری اطلاعات کاربران راننده منتشر شده است. موضوع شکایت ثبت شده علیه اسنپ شامل دسترسی غیرمجاز، جعل رایانه‌ای (ساخت جعلی) و اخلال در نظم و تشویش اذهان عمومی بوده که در نهایت دادگاه هیچ کدام از این موارد را محرز ندانسته است.

به گزارش شماواقتصاد: این پرونده قضایی ابتدا در شعبه ششم دادسرای ویژه جرایم رایانه‌ای رسیدگی شد و اسنپ از تمام اتهامات مطرح شده تبرئه و قرار منع تعقیب صادر شد. شاکی به رد اتهامات و قرار منع تعقیب صادر شده از سوی دادسرا اعتراض کرد و پرونده مجدد در دادگاه کیفری بررسی شد. اکنون دادگاه کیفری نیز اعتراض شاکی را رد و قرار منع تعقیب را تایید کرده است.

طبق حکم قطعی دادگاه اتهامات وارده به اسنپ بی‌اساس بوده است. در رای نهایی تایید شده که با توجه به محتویات پرونده، تحقیقات انجام شده و لایحه اعتراضی از جانب شاکی دلیل و مدرکی که موجب تغییر رای اولیه شود ارائه نشده است. در نهایت دادگاه اعتراض شاکی پرونده را رد و اعلام کرده تصمیم شعبه ششم بازپرسی مبنی بر رد تمامی اتهامات و اعلام برائت اسنپ و قرار منع تعقیب عینا تایید می‌شود و موردی برای تجدیدنظر باقی نمی‌ماند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: