سرپرست واحد HSE شرکت راهبر ترابر انرژی عنوان کرد:

انجام ۱۷هزار درخواست کار عملیاتی توسط شرکت راهبرترابرانرژی در سال قبل

انجام  17هزار درخواست کار عملیاتی توسط شرکت راهبرترابرانرژی در سال قبل
کدخبر : 595679

سرپرست واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست راهبر ترابر انرژی درباره فعالیت این واحد گفت: واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست راتا در سالی که گذشت در راستای حفظ سلامت و ایمنی کارکنان، پیشگیری از حوادث و بیماری های شغلی و همچنین حفظ محیط زیست، علاوه بر وظایف و فعالیت های مورد انتظار، اقداماتی مطابق با دستورالعمل های ایمنی وزارت نفت و هلدینگ پترو پالایش اصفهان را در برنامه عملکرد خود تعریف و اجرا نموده است.

به گزارش شماواقتصاد: وحید هاشمی میاندشتی اظهار داشت: اجرای ۱۷۰۰۰ درخواست کار عملیاتی صرفا در واحد حمل و نقل در بازه زمانی یک سال در هلدینگ پترو پالایش اصفهان و پوشش ۱۰۰ درصد جبهه های کاری و اهتمام جدی در پیشگیری از حوادث و شبه حوادث، با توجه به تعدد و پراکندگی جبهه های کاری پیش روی این واحد، نتیجه ای مطلوب و رضایت بخش بود.
10-750x430

وی در ادامه به بررسی و کنترل چک لیست ایمنی تمامی ماشین آلات، تجهیزات، خودروهای سبک و سنگین، خودروهای ایاب و ذهاب به صورت مستمر در بازه های کوتاه مدت اشاره کرد.

هاشمی همچنین به تهیه MSDS تمامی مواد شیمیایی، تهیه Lifting Plan در پروژه های باربرداری سنگین و فوق سنگین شرکت و نظارت مستمر بر عملیات باربرداری و انتقال و در نهایت نظارت بر تفکیک پسماندها به منظور حفظ محیط زیست اشاره کرد.

7-1130x580واحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پترو پالایش اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: