به مناسبت عید سعید فطر:

مهندس باتمانی: عید فطر تجسم و نمایش انسجام حقیقی و قلبی ملت است

مهندس باتمانی: عید فطر تجسم و نمایش انسجام حقیقی و قلبی ملت است
کدخبر : 595771

مهندس باتمانی مدیر عامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه با ارسال پیامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی همکاران و خانواده‌های ارجمندشان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش شماواقتصاد: در بخشی از این پیام آمده است: پروردگار سبحان را شکرگزاریم که در پرتو بهار رمضان و به لطف این ایام رحمت و فضیلت، فرصتی سرشار از موهبت و سرمایه معنوی یافتیم.

متن کامل پیام تبریک به شرح زیر است:

اللهمَّ اِنِّی اَسْأَلُک خَیرَ ما سَأَلَک بِهِ عِبادُک الصّالِحُونَ وَ اَعُوذُ بِک مِمَّا اسْتَعَاذَ مِنْهُ عِبَادُک المُخْلَصُونَ

روز عید فطر تجسم و نمایش انسجام حقیقی و قلبی ملت است.

مقام معظم رهبری " مدظله العالی"

همکاران عزیز و ارجمند

باسلام و احترام

روزهای منور رمضانی با لحظه های شکوهمند عرفانی اش سپری گردید و به برکت نتایج معنوی و قرآنی در منظر حضرت دوست، درس هایی دیگر از معارف اخلاقی و حکمت دینی در کارنامه بندگی و عبادات ما ثبت گردید.

پروردگار سبحان را شکرگزاریم که در پرتو بهار رمضان و به لطف این ایام رحمت و فضیلت، فرصتی سرشار از موهبت و سرمایه معنوی یافتیم و از فیض و احسان ملکوتی این ماه شریف و الهی بهره مند شدیم و اینک به استقبال عید مهربانی و روح بخش فطر می رویم تا در این جشن آسمانی با مژده و بشارت نوزایی و شکوفایی، به هدیه فاخر امید و شادمانی برسیم و سرفرازانه با شوق و کوشش جهادی، نبض بیدار اقتصاد را در این مجتمع بزرگ، سلامت و سرزنده نگه داریم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما از درگاه  خداوند متعال، عیدسعید فطر را  به همکاران عزیز در شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه و ملت عزیز ایران  تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای همگان، سلامتی، موفقیت و شادکامی، آرزومندم.

امیدوارم چشمه سار رحمت رمضان تا همیشه بر فضای جان و دلمان جاری بماند و قامتمان به طلعت فاخر تقوا آراسته گردد.

 

محمدسجاد باتمانی

مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمى عسلویه

 

 

روابط عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: