مجموع پیشرفت در پروژه های شرکت پتروپالایش صفاهان سهروردی به بیش از ۳۱ درصد رسید

 مجموع پیشرفت در پروژه های شرکت پتروپالایش صفاهان سهروردی به بیش از ۳۱ درصد رسید
کدخبر : 596487

پتروپالایش سهروردی صفاهان در سال جدید پروژه های خود را با قوت و شتاب بیشتری دنبال خواهد کرد

به گزارش شماواقتصاد: پروژه RHU پتروپالایش سهروردی که با هدف تصفیه و گوگرد زدایی ۸۱ هزار بشکه از ته مانده برج های واحدهای تقطیر در حال ساخت است به پیشرفت کلی ۵۲/۱۸ درصد رسید. همچنین در بخش های مهندسی ۸۵/۲۸ درصد؛ تامین ۶۴ درصد و در بخش ساخت نیز بیش از ۱۸ درصد پیشرفت حاصل شده است.

112-750x430

واحد HPU که وظیفه تولید و تامین خوراک هیدروژن واحدهای هدف پالایشگاهی را برعهده دارد به پیشرفت کلی ۲۰/۴۷ درصد رسید. دراین واحد، در بخش های مهندسی بیش از ۶۱ درصد، تأمین ۲۰ درصد و در بخش ساخت بیش از ۶ درصد پیشرفت  حاصل شده است.

واحد RFCC  نیز با هدف تبدیل برش های سنگین و کم ارزش نفتی به فرآورده های با ارزش و سبک، طراحی و ساخت آن آغاز شد به پیشرفت کلی بیش از ۱۵/۵ درصد رسیده است.این واحد در بخش های مهندسی بیش از ۴۹ درصد، در بخش تامین ۱۶ درصد و در بخش ساخت ۱/۵ درصد پیشرفت داشته است.
67-750x430

واحدهای پتروشیمی شرکت پتروپالایش سهرودی صفاهان نیز پیشرفت را تجربه کرده است. در این فرایند، قراردادها منعقد گردیده و مطالعات بازار و امکان سنجی پروژه زنجیره ارزش انجام و BFD این زنجیره نیز نهایی شده است. بصورت کلی واحدهای پتروشیمی شرکت پتروپالایش سهروردی با شروع فرایندهای مهندسی، ساخت و تامین به پیشرفتی معادل ۲ درصد رسیده است.
23-750x430

گفتنی است با رفع موانع و تامین منابع، مواد و تجهیزات، پتروپالایش سهروردی در سال ۱۴۰۳ گام های بلندی را در راستای تحقق اهداف هلدینگ پتروپالایش اصفهان و حرکت در مسیر افق ۱۴۰۵ برخواهد داشت.
12-4-750x430

شرکت پتروپالایش سهروردی بیش از ۷۵ درصد وزن پروژه های هلدینگ پتروپالایش اصفهان را در بر دارد.

 
واحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: