کسب نشان طلای بازارهای سهام FEAS توسط کارگزاری مفید

کسب نشان طلای بازارهای سهام FEAS  توسط کارگزاری مفید
کدخبر : 596644

نتایج ارزیابی برترین کارگزاری‌ها در سال ۲۰۲۴ از سوی فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی (FEAS) اعلام شد و کارگزاری مفید با کسب مقام نخست، نشان طلای بازارهای سهام را دریافت کرد.

به گزارش شماواقتصاد: رویداد ConFEAS ۲۰۲۴ در روزهای ۳۱ فروردین و یکم اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور ۲۰۰ شرکت‌کننده از نهادهای مالی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری در ازبکستان برگزار شد. در این رویداد بیش از ۴۰ سخنران نظرات خود را در مورد ۹ موضوع حول محور «نقش زیرساخت‌های بازار و واسطه‌ها در اقتصاد» به اشتراک گذاشتند.

در رویداد ConFEAS ۲۰۲۴ که با اهدای جایزه لیگ قهرمانان (FEAS Champions League Award ۲۰۲۴) و جشن ۳۰ سالگی بورس ازبکستان همراه بود، کارگزاری مفید موفق شد در بخش بازارهای سهام نشان طلا را به دست آورد. همچنین کارگزاری مفید در بخش صندوق‌های درآمد ثابت در جایگاه سوم قرار گرفت و نشان برنز کسب کرد.

هدف از برگزاری لیگ بورس‌های اروپایی و آسیایی، شناسایی و معرفی بازارهای بورس محلی در کشورهای اوراسیا است. بورس‌های اروپایی و آسیایی (FEAS) در سال ۱۹۹۵ توسط بازارهای بورس ۱۲ کشور تأسیس شد و اکنون ۴۴ مؤسسه تجاری، انجمن معامله‌گران و فدراسیون منطقه‌ای از ۲۹ کشور در آن عضویت دارند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: