پیام تبریک جامعه عشایری و سازمان امور عشایر به رئیس‌جمهور منتخب ایران

پیام تبریک جامعه عشایری و سازمان امور عشایر به رئیس‌جمهور منتخب ایران
کدخبر : 599264

جامعه عشایری و مدیران و کارکنان سازمان امور عشایر ایران در پیامی انتخاب دکتر "مسعود پزشکیان" را از سوی مردم به عنوان رئیس جمهور ایران تبریک گفتند. متن این پیام که از سوی روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران انتشار داده شده، به شرح زیر است:

به گزارش شماواقتصاد: متن پیام بدین شرح است:

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان

رئیس جمهور محترم و منتخب مردم ایران

 باسلام و احترام، حضور مردم در شهرها و روستاها و مناطق عشایری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و انتخاب حضرتعالی به‌عنوان نهمین رئیس‌جمهور ایران، برگ زرین دیگری از مشارکت مردم در تعیین سرنوشت کشور عزیزمان ایران اسلامی است. بدون تردید، اقبال مردم به‌حضرتعالی، حاصل اعتقاد و باور به سیاست­‌ها و برنامه­‌هایی است که برای اداره کشور ارائه دادید و اعتماد مردم را جلب کردید و با رای خویش شما را به‌عنوان رئیس‌جمهور ایران برگزیدند.

در این میان، جامعه عشایری کوچنده کشور نیز مشارکت چشم‌گیر و فعالی در مرحله ‌اول و دوم این دوره از انتخابات داشتند. ایلات و عشایر لر، ترک، کرد، فارس، لک، عرب، بلوچ، بختیاری، قشقایی، شاهسون، ترکمن، کرمانج، سنگسر و... در ۳۱استان کشور با پوشش‌ محلی خود به‌عنوان نماد فرهنگی و قومی، در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شدند و جلوه‌ای از اتحاد و همبستگی اقوام در ایران را به‌‌نمایش گذاشتند و علاوه بر نقشی که در اقتصاد کشور با تولید ۲۵‌درصد از گوشت‌قرمز و ۳۵‌درصد از صنایع‌دستی کشور دارند، در انتخابات نیز نقش و سهم خود را به بهترین شکل ممکن ایفا کردند.

 بدینوسیله از طرف جامعه زحمتکش و تولیدکننده عشایری و مدیران و کارکنان سازمان امور عشایر ایران، انتخاب حضرتعالی را به‌عنوان رئیس‌جمهور ایران تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی و دولت چهاردهم را در پیشرفت و توسعه، امنیت، رفاه و آسایش و سربلندی کشور و مردم عزیزمان مسئلت می‌نماییم.                                                                                                                    روابط عمومی و امور بین­ الملل                        سازمان امور عشایر ایران

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: