رئیس شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین‌المللی تشریح کرد

نوآوری‌ها و توسعه پایدار، محورهای اصلی نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته ایران

نوآوری‌ها و توسعه پایدار، محورهای اصلی نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته ایران
کدخبر : 599319

نشست خبری بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته ایران ۱۴۰۳، از ۳۰ تیرماه تا ۲ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نشست با حضور جمعی از اصحاب رسانه، برگزار کنندگان و فعالان صنعت برگزار شد.

به گزارش شماواقتصاد: مجید موافق قدیری، رئیس شورای سیاست‌گذاری این رویداد بزرگ و تخصصی آسیا، در این نشست خبری اعلام کرد: امسال نیز شورای سیاست‌گذاری با همکاری بخش دولتی تلاش کرده است تا نقش مؤثری در بهبود زنجیره محصولات پروتئینی کشور ایفا کند.

قدیری با تأکید بر اهمیت نمایشگاه به عنوان صدای رسای بخش کشاورزی، اظهار داشت: این نمایشگاه می‌تواند به کاهش نابسامانی‌ها و ایجاد فضای مثبت در این حوزه کمک شایانی کند. شعار امسال نمایشگاه نیز با هدف نزدیکی بیشتر به مخاطبان و برگزاری با کیفیت‌تر انتخاب شده است.

رئیس انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان ایران بیان کرد: امسال با عقد قرارداد با رسانه‌های معتبر جهت پوشش خبری نمایشگاه و دغدغه‌های تولیدکنندگان، تاکنون بیش از ۶۰ مصاحبه با تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی انجام شده است. برنامه‌ریزی شده تا یک بسته خبری با همکاری دنیای اقتصاد تهیه شود و تبلیغات نمایشگاه در روزنامه‌ها و مجلات معتبری مانند تجارت فردا منتشر گردد.

وی افزود: این نمایشگاه فرصتی مناسب برای آشنایی با مراحل تولید، توزیع و عرضه محصولات پروتئینی با کیفیت است و از فضای سنتی به سوی نوآوری‌ها حرکت می‌کند. یکی از محورهای مهم نمایشگاه امسال تأکید بر نوآوری‌ها و محصولات جدید است که توسط مدرسین برجسته به نمایش گذاشته خواهد شد. ما از اقشار مختلف جامعه، به ویژه دانشجویان، دعوت می‌کنیم تا حضور پررنگ‌تری در این نمایشگاه داشته باشند.

قدیری همچنین از رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی شفاف و تبلیغات سالم نمایشگاه دعوت به همکاری کرد و اظهار داشت: نمایشگاه امسال قطعاً متفاوت از سال‌های قبل خواهد بود و با قوت بیشتری در سال‌های آینده تداوم خواهد یافت.

رئیس شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته ایران ۱۴۰۳ درباره محورهای برگزاری این رویداد تصریح کرد: نمایشگاه امسال در سه بخش عمده شامل کارخانجات مکمل و خوراک، تجهیزات دامپزشکی و مشارکت کنندگان فعال خواهد بود. محورهای اصلی شامل توسعه و ترویج خوراک آماده و صنعتی و آبزیان، مدیریت مدنی و صنفی در تولید و ارتقای شناخت و باور جامعه از نقش صنعت در توسعه پایدار است.

وی افزود: شورای سیاست‌گذاری تصمیم گرفته است که به توسعه و ترویج تجهیزات و فناوری‌های نوین، استفاده از هوش مصنوعی در صنعت و افزایش نقش صنعت دام و طیور در تولید اشتغال و درآمد ملی کمک کند. امیدواریم با همکاری و حمایت شما، نمایشگاه امسال به موفقیت‌های بیشتری دست یابد و اهداف برنامه هفتم توسعه را محقق سازد.

 

 

 

 

گزارش: لیلا احمدی افشار 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: