افتخاری ارزشمند برای شرکت پالایش نفت تهران

کسب رتبه برتر روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران بین روابط عمومی های استان تهران

کسب رتبه برتر روابط عمومی شرکت پالایش  نفت تهران بین روابط عمومی های استان تهران
کدخبر : 599353

روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران در نخستین جشنواره تجربه نگاری روابط عمومی های استان تهران باکسب رتبه برتر موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس یادبود و جایزه استانداری تهران شد.

به گزارش شماواقتصاد: شرکت پالایش نفت تهران با ارسال ۲ تجربه دانشی تحت عناوین " اصلاح دانش بنیان الگوی اطلاع رسانی معاملات شرکت پالایش نفت تهران" و "درس آموخته های حاصل از برنامه ریزی و مدیریت رویداد مراسم تجلیل از بازنشستگان در قالب مدل علمی AAR (بازنگری پس از اقدام)" در این جشنواره شرکت کرد و ضمن کسب رتبه برتر، موفق به دریافت لوح تقدیر، تندیس یادبود و جایزه استانداری از این جشنواره شد.

فراخوان نخستین جشنواره تجربه نگاری ویژه کلیه دستگاه های دولتی و غیر دولتی استان تهران به همت روابط عمومی استانداری تهران در ابتدای سال جاری برگزار شد که پس از فرآیند ارزیابی نتایج آن در تیرماه ارائه گردید.

IMG_20240709_210329_493

این آیین تجلیل از روابط عمومی های برتر در گردهمایی سراسری مدیران روابط عمومی‌های استان تهران با حضور فاتحی نژاد فرماندار شهرستان شهریار، دکتر شکری خانقاه استاد دانشگاه و صائبی مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران و شماری از مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها، فرمانداری‌ها و شهرداری‌های استان تهران به همت استانداری در فرهنگسرای الغدیر شهرستان شهریار برگزار شد.

گفتنی است در حاشیه این مراسم، دوره تخصصی آموزش «مهندسی ارتباطات هوشمند در روابط عمومی» با تدریس «حمید شکری خانقاه» ویژه مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی، فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و بخشداری‌ها توسط شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تهران برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: