کدخبر : 535228

امیر حسین مقصودلو معروف به امیرتتلو خواننده ایرانی مقیم ترکیه است که این روز‌ها خبر فوت او در فضای مجازی منتشر شده است. تتلو به دلیل فعالیت‌های خارج از قانون اینستاگرام از فعالیت در این شبکه مجازی منع شده است.

از شب گذشته شایعات زیادی مبنی بر فوت امیرحسین مقصودلو یا همان امیر تتلو خواننده جنجالی ایرانی در فضا های مجازی دست به دست شده و برخی کانال های تلگرامی و فعالان فضای مجازی خبر مرگ او را منتشر کرده اند.
 

خبرداغ : عکس های علی دایی و همسرانش لورفت + تصاویر


 

با قطع فعالیت چند روزه امیر تتلو در کانال تلگرامی و یوتیوب و اعلام ادمین کانال تلگرام امیر مقصود لو مبنی بر فوت این خواننده، شایعه خبر مرگ این خواننده ایرانی در فضای مجازی و رسانه ها قوت گرفت. ادمین کانال تلگرام امیر تتلو اعلام کرد که این خواننده فوت کرده، اما پس از دقایقی این پیام از کانالش پاک شد. این در حالی است که برخی کاربران فضای مجازی از تأیید این خبر توسط خبرگزاری های ترکیه خبر داده اند. این در حالی است که هنوز هیچ منبع موثقی این خبر را تأیید نکرده است.

 

 
 

امیر حسین مقصودلو معروف به امیرتتلو خواننده ایرانی مقیم ترکیه است که این روز ها خبر فوت او در فضای مجازی منتشر شده است. تتلو به دلیل فعالیت های خارج از قانون اینستاگرام از فعالیت در این شبکه مجازی منع شده است.

 

آیا امیر حسین مقصودلو معروف به امیر تتلو فوت کرده است؟

این در حالی است که پس از اعلام کانال رسمی این خواننده مبنی بر فوت او، برخی کاربران مدعی شده اند که خب مرگ تتلو از رسانه های ترکیه پخش شده است. برخی گمانه زنی ها نیز این خبر را یک شایعه می دانند. برای خواننده ای مانند امیرتتلو که هرکاری می کند تا دیده شود، انجام چنین کاری نیز بعید نیست.

 

این خبر می تواند یک شوخی و یا شایعه باشد چراکه هنوز هیچ منبع موثقی صحت و سقم آن را تأیید نکرده است و صرفا نمی توان به یک خبر در فضای مجازی استناد کرد. آیا واقعا مرگ تتلو صحت دارد؟

 

امیر حسین مقصودلو با نام هنری امیرتتلو، در ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در تهران به دنیا آمد. تتلو در سال ۱۳۸۲ موسیقی را با سبک رپ آغاز، و در سال ۲۰۱۲ میلادی نخستین آلبوم خود را با نام «زیر همکف» منتشر کرد. تتلو علاوه بر سبک رپ، در سبک های پاپ، آر اندبی نیز فعالیت می کند. تتلو را می توان نخستین خواننده ایرانی سبک آر اندبی نام برد که به صورت زیرزمینی فعالیت کرد و شهرت زیادی به دست آورد.

 

تتلو با اصالتی آذری در خانواده ای ۵ نفره در تهران به دنیا آمد. وی دارای تحصیلات دیپلم ریاضی است که به دلایل شرایط مالی خانواده از نوجوانی کار کرده است. تتلو چهره خبرساز و پرطرفدار شبکه های اجتماعی است که چندین بار هم توسط پلیس امنیت اخلاقی دستگیر شده است.

 

کار های عجیب و غریب تتلو همیشه در فضای مجازی خبرساز بوده، از برگزاری کنسرت ها و سبک خوانندگی اش گرفته تا رفتار ها و تتو های عجیب و غریب که روی بدن و صورت خود دارد. تتلو در اینستاگرام با نقد برخی چهره های مشهور، اظهارنظر های عجیب و متناقض در مورد دین و حجاب داشت که با واکنش منفی کاربران مواجه شد.

 

او در تبلیغات اخیر خود به نژاد گرایی روی آورده بود و زنان را یک موجود بی عقل می دانست که تنها وسیله لذت بردن مردان است. همین امر سبب شود اینستاگرام در سال ۱۳۹۷ حساب کاربری او را به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین و نژادگرایی و توهین بلاک کند. امیر تتلو از تیرماه ۱۳۹۷ به ترکیه رفت و در حال حاضر مجرد است و ازدواج رسمی نداشته است.

این روز ها خبر فوت امیرتتلو در شبکه های مجازی منتشر شده که هنوز توسط هیچ منبع موثقی تأیید و یا تکذیب نشده است.

 

آلبوم های امیر تتلو

امیر تتلو، خواننده جنجالی و پرحاشیه زیرزمینی ایرانی است که از سال ۱۳۸۲ فعالیت موسیقی خود را آغاز کرد. وی در سبک رپ، پاپ، آر اندبی فعالیت می کند. زیر همکف، تتلیتی، من، شماره ۶، ممنوع، شماره ۷، قهرمان، امیر، جهنم، برزخ و سایه از آلبوم های این خواننده پاپ است.

دو، سه روزی است فعالیت امیر تتلو در کانال تلگرامی و کانال یوتیوب وی قطع شده و عصر امروز بود که ادمین تلگرام کانال امیر مقصودلو اعلام کرد این خواننده جنجالی فوت کرده اما پس از دقایقی این پیام از کانالش پاک شد.

گفتنی است، همزمان سایت شرط بندی این خواننده پر حاشیه بسته شده و تنظیم کننده آثارش هم عکس اکانت خود را سیاه کرده است.

معتبرترین موسسه ترجمه همزمان و اعزام مترجم حرفه ایترجمه و چاپ کتب انگلیسی در کوتاه ترین زمان

ادمین تلگرام کانال امیر مقصودلو اعلام کرد این خواننده جنجالی فوت کرده اما پس از دقایقی این پیام از کانالش پاک شد.

 

 

تتلو لقب "خسروی آواز ایران" به خود داد!

 

امین فردین در پیج اینستاگرامی خود این خبر را تکذیب کرده و ساعاتی بعد تتلو در کانال تلگرامی خود به این شایعه واکنش نشان داد.

امیرحسین مقصودلو در کانال تلگرامی اش مدعی شد که کرونا نمی گیرد و نمی میرد.

 

 

تصویر

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه