خیانت

کدخبر : 546320

فیلم 18+ و تاسف برانگیز از لحظه خیانت مرد متاهل به همسرش در اتاق موجی عظیمی از خشم کاربران را در فضای مجازی برانگیخت.

به گزارش شماواقتصاد؛ فیلم 18+ و تاسف برانگیز از لحظه خیانت مرد متاهل به همسرش در اتاق موجی عظیمی از خشم کاربران را در فضای مجازی برانگیخت. در ادامه این فیلم خیانت را مشاهده می کنید.

در ادامه این فیلم 18+ نشان می دهد که خانواده زن چینی دامادشان را برهنه با طناب بستند تا او و معشوقه اش را شکنجه کنند که پلیس سر رسید. پلیس با بررسی فیلم 18+ که دوربین آن را ضبط کرده بود زن و مرد برهنه را دستگیر و به بازداشتگاه منتقل کرد. تا به حال انتشار این فیلم 18+ بازدید و واکنش زیادی را از سوی کاربران به همراه داشت.

شکنجه داماد توسط خانواده عروس

دلایل خیانت در زندگی مشترک چیست؟

در یک مطالعه با استفاده از یک نظرسنجی آنلاین از 495 نفری که در یک رابطه عاشقانه خیانت کرده بودند در مورد دلایل خیانت خود سوال کردند. شرکت کنندگان شامل 259 زن ، 213 مرد و 23 نفر بودند که جنسیت خود را اعلام نکردند. این مطالعه چندین عامل اصلی انگیزشی را که در خیانت نقش دارند، شناسایی کرد. البته، این عوامل همه خیانت ها را توضیح نمی دهند. اما آنها چارچوبی مفید برای درک بهتر علت خیانت ارائه میدهند. در اینجا نگاهی می اندازیم به این عوامل اصلی خیانت و چگونگی بروز آنها در یک رابطه:

1. خشم یا انتقام

گاه  علت خیانت مردان یا زنان از روی عصبانیت یا تمایل به انتقام است. این مورد معمولا در افرادی دیده میشود که از سوی همسرشان خیانت دیده اند، پس سعی میکنند انتقام بگیرند. تا همسرشان هم همان درد و رنج را درک کند. به عبارت دیگر این افراد با خود میگویند، “او به من صدمه زده، بنابراین حالا نوبت من است که او را آزار بدهم”. البته باید بگویم این عکس العمل در برابر خیانت شوهرشوهرم بهم خیانت کرده چکار کنم؟ - مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

نشانه های خیانت شوهر. عکس العمل در برابر خیانت شوهر ...برخورد با خیانت مرد خیانتکار ... راه های برخورد با خیانت واکنش در برابر خیانت شوهر ... مشاوره خیانت مرد ...

2. عدم رضایت جنسی در رابطه

عدم رضایت از رابطه جنسی عمده ترین علت خیانت زن و شوهرها در این مطالعه بود. همانطور که دیدیم اکثریت افراد حاضر در این مطالعه را زنان تشکیل میدادند. اما هر دو زن و مردی که در یک رابطه عاشقانه قرار دارند، امیدوارند که زندگی جنسی خود را بهبود بخشند. لذا عدم رضایت جنسی و برطرف نشدن نیازهای جنسی میتواند به انگیزه ای برای خیانت بدل شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد بی توجهی و بی میلی شوهر لطفا کلیک کنید.

3. عدم رضایت عاطفی در روابط

جستجوی صمیمیت عاطفی میتواند به اندازه صمیمیت جسمی از علل اصلی خیانت زوجین باشد. فردی که صمیمیت عاطفی را در رابطه زناشویی خود پیدا نمیکند، برای رفع این نیاز به روابط خارج از ازدواج روی میاورد.

4. کنجکاوی و کشف تجربه های جدید

وقتی از شرکت کنندگان در این آزمایش پرسیدیم که چرا خیانت رخ میدهد، کنجکاوی برای کشف تجربیات جدید را به عنوان یک محرک قوی عنوان کردند. در واقع افرادی که به این دلیل استناد کردند احساس کردند که چیز جدیدی میخواهند و این انگیزه فراتر از کنجکاوی و به نوعی مسابقه برای سنجش قدرت جنسی آنها تبدیل شد. مقاله نشانه ای خیانت مردان را حتما مطالعه کنید.

5. نقص ارتباطات میتواند محرک خیانت باشد

شاید بتوان یکی از مهم ترین عوامل موثر بر خیانت زناشویی مخصوصا خیانت مردان متاهل را عدم وجود ارتباط آزادانه بین زن و مرد دانست. صریح بودن در مورد چیزهای خوب و بد در یک رابطه به این معنی است که هر دو شریک زندگی در ابراز احساسات و خواسته های جنسیو وعاطفی خود احساس امنیت میکنند. این، به نوبه خود، میتواند به تقویت یک اتصال قوی کمک کند. در واقع شخص خائن به روشی کاملاً ناخودآگاه به دنیای اطرافش اجازه میدهد تا از ناراحتی یا نارضایتی او با خبر شوند. توجه کنید که ارتباطات فقط هنر گفتار و صحبت کردن نیست، بلکه هنر گوش دادن بدون تعصب یا دفاع است و ندانستن نحوه برقراری ارتباط در یک رابطه می تواند منجر به نارضایتی یا حتی خیانت شود.

6. احساس تنهایی

احساس تنهایی، در زندگی مشترک میتواند باعث انزوای فرد شود و این انزوا میتواند افراد را وادار به انجام کارهایی همچون خیانت کند. در واقع این احساس تنهایی اغلب به دلیل ناراحتی یا نارضایتی از همسر است. اما به جای صحبت با شریک زندگی خود و تلاش برای حل مشکل، آنها تنهایی خود را از طریق خیانت و ارتباط با شخص‌دیگر پر میکنند و باور خواهند داشت که ارتباط با شخص دیگر همان چیزی است که آنها را درمان میکند. در حالی که در حقیقت این امر ممکن است باعث شود احساس گیجی و تنهایی بیشتری داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دلایل خیانت زنان لزفا کلیک کنید.

7. هوش هیجانی پایین

انواع مختلفی از هوش در جهان وجود دارد، از جمله هوش هیجانی، که برای برقراری یک رابطه شاد و سالم با شخص دیگر حیاتی است. به گفته روانشناسان افراد با هوش هیجانی پایین ممکن است بیشتر به خیانت تمایل داشته باشند. پس در واقع میتوان آن را به عنوان یکی از دلایل خیانت مطرح کنیم. صمیمیت یا هوش هیجانی برای یک رابطه سالم ضروری است و گرچه همیشه نمیتواند وفاداری را تضمین کند، اما در یک رابطه خوب لازم است. حتما شما هم این جمله را شنیده اید که همسرم مرا نمی فهمد، به نظر کلیشه ای می آید؛ اما اغلب اوقات علت خیانت زوجین همین است. شخصی که اقدام به خیانت میکند احساس میکند همسرش هرگز‌ او را نشناخته و آنطور که باید با هم ارتباط برقرار نمی کنند و البته درک نمی شود. بدین ترتیب این احساسات فرد را به سمت خیانت سوق میدهد.

8. کاهش اشتیاق و علاقه به همسر

اشتیاق دلیل اصلی برای دوام روابط طولانی مدت است و از دست دادن اشتیاق و شور اولیه میتواند علت اصلی خیانت زوجین باشد. البته این امر هرگز بهانه خوبی برای خیانت کردن نیست. اما برخی ممکن است آن را عامل اصلی خیانت بدانند. گاهی اوقات عشق به سادگی کافی نیست. زیرا ممکن است شریک زندگی خود را دوست داشته باشید و به او احترام بگذارید اما هنوز آن شور و عشق اولیه در رفتار شما دیده نشود. این میتواند برای هر رابطه ای اتفاق بیفتد صرف نظر از مدت زمانی که افراد با هم بوده اند. در چنین شرایطی ما هنوز میتوانیم شریک زندگی خود را دوست داشته باشیم اما ما عاشق هم نیستیم و این مثل این است که ما با یک دوست هم خانه باشیم.

پس در چنین رابطه ای میل جنسی کاهش میابد و وقتی فرصتی برای برقراری ارتباط جنسی با شخص دیگری فراهم شود، میتواند مانند یک فرصت برای رفع نیاز احساس شود. پس میتوان نبود اشتیاق در رابطه حتی با وجود علاقه را به عنوان علت خیانت های زناشویی دانست. اگر در مورد بخشش خیانت نیازمند راهنمایی هستید، لطفا کلیک کنید.

9. احساس مهم نبودن و عدم تایید از سوی همسر

در حالی که شما 100٪ مقصر خیانت همسرتان نیستید، اما یکی از دلایل خیانت به همسر این است که فرد از سوی همسرش احساس مهم بودن یا قدردانی نمیکند. البته این حالت به عدم وجود یک خط باز ارتباطی برای ابراز نارضایتی نیز برمیگردد. گاهی اوقات طبیعی است که به خصوص در یک رابطه طولانی مدت مورد غفلت قرار بگیرید. اما با برقراری ارتباط، برنامه ریزی و سازش، این مسئله ای است که به راحتی قابل حل است. در مواردی که فرد احساس میکند همسرش به او اهمیت نمیدهد و هیچ ارزشی برایش قائل نیست، به دنبال کسب تایید و توجه خارج از ازدواج میگردد. در نتیجه خیانت می تواند همان چیزی باشد که این فرد برای تایید خود نیاز دارد.

10. اعتماد به نفس پایین

گاهی اوقات این عدم اعتماد به نفس خود شخص است که میتواند او را به مسیر خیانت سوق دهد. نتایج حاصل از بررسی خیانت زناشویی نشان میدهد که علی رغم تلاش برای وفادار ماندن، افرادی که به دلیل عدم اعتماد به نفس خیانت میکنند اغلب این کار را بارها و بارها انجام میدهند. بسیاری از افراد هستند که به عنوان راهی برای تأیید ارزش شخصی خود، خیانت میکنند. این فرد معمولاً عشق میخواهد. لذا خیانت به آنها کمک می کند تا با ناامنی هایی که در زندگی مشترک وجود دارد و ممکن است فلج کننده باشد کنار بیایند.

11. استفاده گسترده از اینترنت

شاید این سوال را از خودتان بپرسید که چرا خیانت زیاد شده؟ در پاسخ باید بگویم در حال حاضر اینترنت به یکی از تسهیل کننده های مهم خیانت تبدیل شده است. با وجود اینترنت بسیار راحت است که بتوانید با مردم ارتباط برقرار کنید و ساعت ها با آنها صحبت کنید چه در خانه باشید، چه در محل کار یا حتی در یک مکان عمومی. وب سایت های زیادی وجود دارد که افراد میتوانند با یکدیگر ملاقات کنند و این امر منجر به آغاز یک رابطه جدید می شود و از مهم ترین دلایل خیانت مردان و زنان است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه