کدخبر : 536675

ازدواج محمدرضا شریفی نیا لو رفت .

 بعد از مدت ها دوباره مهمان دورهمی می شود . محمدرضا شریفی نیا دو دختر دارد . محمدرضا شریفی نیا در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است . محمدرضا شریفی نیا شایعات زیادی در زندگی هنری اش دارد . 

 

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 22 آذرماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت . فصل سوم برنامه دورهمی بالاخره بعد از حرف های ضد و نقیضی که درباره ساخت آن وجود داشت ، شب گذشته روی آنتن رفت.

 

خبرداغ : جهت دریافت یارانه یک میلیونی اینجا کلیک کنید

 

مهران مدیری برنامه را با موضوع شایعه روی آنتن برد و در ابتدای برنامه درباره دکور و شایعات زیادی که پیرامون ساخت دورهمی وجود داشت صحبت کرد و از محمدرضا شریفی نیا به عنوان مهمان برنامه برای حضور در استودیوی دورهمی دعوت کرد.

 

محمدرضا شریفی نیا بازیگر پیشکسوت کشورمان بعد از حضور در برنامه از ماجرای شروع بازیگری اش گفت و ادامه داد:من در دوران تحصیل کارهای تئاتری انجام میدادم و زمانی که هنوز دیپلم نگرفته بودم به عنوان معلم در مدرسه تدریس میکردم . من کارم را از پشت صحنه شروع کردم و در یکسال همه کارهای پشت صحنه سنتوری و اخراجی ها را انجام میدادم و این دو فیلم بسیار موفق بود و این روزها دوباره پروژه ای با استاد مهرجویی و ده نمکی دارم.

 

ماجرای نقش های مرد دو زنه محمدرضا شریفی نیا چیست

مهران مدیری در بخشی از این گفتگو از مهمان برنامه پرسید چرا اینقدر نقش مرد دو زنه را بازی میکنی ؟ خودت به این نقش علاقه داری؟ محمدرضا شریفی نیا گفت:بله من خودم این نقش را دوست دارم ، چند وقت پیش نقش یک مرد دو زنه به من پیشنهاد شد ولی به دلیل مشکلات فیلمنامه ای نپذیرفتم ولی این را هم گفتم هرکس غیر از من این نقش را بازی کند این فیلم نمیفروشد و واقعا هم نفروخت و با خنده گفت :اصلا به کسی جز من 2 تا زن میدهند؟

 

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا در برنامه دورهمی

 

محمدرضا شریفی نیا ادامه داد :هرگز نقش مرد دوزنه در زندگی من واقعیت نداشته است و من تنها به این دلیل که این نقش برای مردم جذاب است و این یک هشدار اساسی است برای جامعه و تا زمانی که این مشکل در جامعه وجود دارد من این نقش را بازی میکنم و تازمانی بازی میکنم که دیگر معضل مرد دوزنه وجود نداشته باشد.

بازیگر اخراجی ها ادامه داد:این روزها فیلمنامه ای دارم که نقش مردی را دارم که 4 زن دارد و برای من این نقش ها بسیار جذاب است.

 

شایعه ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی

مهران مدیری از بازیگر آس و پاس خواست درباره ماجرای ازدواجش با رز رضوی توضیح بدهد که محمدرضا شریفی نیا گفت:در سفر حج معمول بود باید زنان با محارم به حج بروند و در این سفر نام هر بازیگر مرد در کنار یک بازیگر زن عنوان شد و اسم خانم رز رضوی در کنار من آمده بود و شیطنت یک روزنامه در تهران بود که با تیتری نوشت:ماه عسل محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی در مکه… اما من و خانم رضوی بارها و بارها این موضوع را تکذیب کرده ایم.

 

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا در برنامه دورهمی

 

محمدرضا شریفی نیا درباره انتخاب بازیگران و معرفی آنها به سینما گفت:من بازیگران زیادی را به سینما معرفی کردم و واقعا ستاره شدند. من ویشکا آسایش را درحالی که تازه دیپلم گرفته بود به فیلم امام علی (ع) معرفی کردم و درحال خانم آسایش یکی از بهترین هاست و مهران مدیری از ویشکا آسایش دعوت کرد که مهمان دورهمی شود.

 

سخت ترین نقش محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا درباره سخت ترین نقشی که تابحال بازی کرده است گفت :نقش ولید در سریال امام علی (ع) یکی از سخت ترین نقش های من بود چرا که من نمیتوانستم نقش یک فرد مست را بازی کنم ،اما زمانی که من از سختی این نقش گفتم خیلی ها به من گفتند که چهره تو گویای چیزهای دیگر است اما باید همینجا عرض کنم که من تابحال لب به سیگار نزده ام ، مشروب نخورده ام و هیچ کار خلافی انجام نداده ام.

درپایان اولین برنامه از سری جدید دورهمی محمدرضا شریفی نیا یک خودنویس که از دکتر بهشتی هدیه گرفته بود را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

 

جمع خانواده شریفی نیا بار دیگر کامل شد

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان که بعد از جدایی بارها و بارها در محافل گوناگون کنار دخترانشان دیده شده اند ، این بار هم در جشن پایان سریال دلدادگان در کنار دخترشان ملیکا حاضر شدند.

ملیکا شرفی نیا بازیگر نقش حدیث در سریال دلدادگان عکسی از خانواده اش در کنار هم را به اشتراک گذاشت.

 

عکسی از خانواده شرفی نیا در کنار هم

ملیکا شریفی نیا با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

 

خانواده شریفی نیا

عکسی از خانواده شریفی نیا در یک قاب

 

با خانواده ی بی نظیرم که با این همه مشغله همیشه و در هر شرایط همراهم هستن …

عاشقتونم مهربون ترین های من ، مرسی که به من افتخار دادین و با حضور گرمتون جشن پایان کارمون رو خاطره انگیز کردین…

 

ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا بازیگر نقش حدیث در دلدادگان

 

ملیکا شریفی نیا بازیگر نقش حدیث در سریال دلدادگان بود که در خانواده ی هنرمند شریفی نیا متولد شد و در دامان آزیتا حاجیان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان رشد کرد و از همان کودکی به واسطه پدر و مادرش وارد دنیای بازیگری شد.

 

ملیکا شریفی نیا و مهرانه مهین ترابی

ملیکا شریفی نیا و مهرانه مهین ترابی در دلدادگان

 

مهراوه دختر بزرگ خانواده شریفی نیا است که شباهت زیادی به مادرش دارد و بازیگری را از 8 سالگی با بازی در دزد عروسک ها آغاز کرد.

 

ملیکا شریفی نیا و مهراوه شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا و مهراوه شریفی نیا در کنار پدرشان

 

آزیتا حاجیان و محمدرضا شرفی نیا بعد از سالهای طولانی زندگی مشترک با وجود داشتن دو فرزند از هم جدا شدند و این راز را ملیکا در یک گفتگو برملا کرد و گفت :پدر و مادرم از هم جدا شدند تا دوست باقی بمانند.

 

ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا و مادرش آزیتا حاجیان

 

آزیتا حاجیان بعد از جدایی از محمدرضا شریفی نیا ازدواج کرده اما محمدرضا شرفی نیا بعد از جدایی به تنهایی به زندگی اش ادامه میدهد.

 

مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا

 

آزیتا حاجیان پس از جدایی از محمدرضا شریفی نیا، 2 سال قبل با هم دانشگاهی خود آقای محمد کریمی هراتی ازدواج کرد.

آزیتا حاجیان همسر سابق محمدرضا شریفی نیا مدتی اس با یکی از هم دانشگاهیان قدیمی اش به نام محمد کریمی هراتی ازدواج کرده است.

آزیتا حاجیان (هدی حاجیان) دارای مدرک تحصیلی لیسانس در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر است. وی همسر سابق محمدرضا شریفی نیا (بازیگر و برنامه ریز) بود و همچنین مادر مهراوه و ملیکا شریفی نیا (بازیگران) است. او فعالیت هنری خود را از 1354 با نمایش خورشید خانم آفتاب کن آغاز کرد.

 

آزیتا حاجیان

همسر آزیتا حاجیان

 

آزیتا حاجیان پس از جدایی از محمدرضا شریفی نیا، 2 سال قبل با محمد کریمی هراتی ازدواج کرد. همسر وی در سال 1356 هم دانشگاهی او در دانشگده هنرهای دراماتیک بوده، ایشان طراح صحنه تئاتر هستند و در یکی از نمایش ها که حاجیان نقش ژاندارک را بر عهده داشت به عنوان طراح صحنه در کنار گروه حضور داشتند.

ایشان با یکی از دوستان خوب آزیتا حاجیان که هم دانشگاهی بودند ازدواج کرد و به خارج از کشور مهاجرت کرد، اما متاسفانه همسر ایشان بر اثر بیماری از دنیا رفتند و ایشان دوباره چند سال پیش به ایران بازگشتند. آقای هراتی علاوه بر اینکه رشته طراحی داخلی را در کانادا خوانده اند، فارغ التحصیل رشته معماری نیز هستند و به طور حرفه ای نقاشی می کنند.

 

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان در کنار هم

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان در یک دورهمی خانوادگی در کنار فرزندانشان مهراوه و ملیکا شریفی نیا قرار گرفتند.

 

دورهمی محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان با دخترانشان

 

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان درکنار دخترانشان

 

ملیکا شریفی نیا با انتشار این تصاویر در اینستاگرامش نوشت :یک شبِ جذاب و به یاد ماندنی در کنار خانواده ی عزیزتر از جانم و دوستان عزیز و هنرمندِ بسیار ...

 

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان درکنار دخترانشان

مهراوه شریفی نیا

ژست جالب مهراوه شریفی نیا

آزیتا حاجیان

 آزیتا حاجیان و ملیکا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان درکنار دخترانشان

 

ملیکا شریفی نیا دختر دو هنرمند محبوب کشورمان در یک گفتگو از راز طلاق پدر و مادرش محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان پرده برداشت و گفت پدر و مادرم از هم جدا شدند تا رفیق باقی بمانند.

 

آزیتا حاجیان همسر سابق محمدرضا شریفی نیا مدتی است با یکی از هم دانشگاهیان قدیمی اش به نام محمد کریمی هراتی ازدواج کرده است. ایشان طراح صحنه تئاتر هستند و در یکی از نمایش ها که حاجیان نقش ژاندارک را بر عهده داشت به عنوان طراح صحنه در کنار گروه حضور داشتند.

 

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا و ملیکا شریفی نیا

 

محمدرضا شریفی نیا در 25 خرداد سال 1334 در تهران متولد شد. او همسر سابق آزیتا حاجیان ؛ بازیگر و پدر مهراوه و ملیکا شریفی نیا است و مدرک کارشناسی تربیت بدنی دارد. فراگیری تئاتر و بازی در نمایش ها را از اواسط دهه 1350 شروع کرد. همچنین بازی در سینما را از سال 1370 با اوینار کاری از شهرام اسدی آغاز کرد.شریفی نیا برای اولین بار با بازی در نقش بسیار کوتاهی در فیلم پری ( داریوش مهرجویی ) در سال 1373معرفی شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه