قیمت دلار | قیمت دلار امروز | قیمت دلار چند؟

قیمت دلار امروز را اینجا بخوانید | قیمت دلار پنجشنبه 26 آبان 1401

قیمت دلار امروز را اینجا بخوانید | قیمت دلار پنجشنبه 26 آبان 1401
کدخبر : 570036

امروز یکشنبه 15 آبان ماه 1401) آخرین قیمت دلار و سایر ارزها در معاملات عصر بازار آزاد تهران، اعلام شد.

قیمت دلار در روزهای اخیر با نوسان روبرو بود و در کانال 26 هزار تومانی در رفت و برگشت بود. قیمت دلار تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و به همین دلیل در نوسان است. نقش دلالان بر قیمت دلار بی تاثیر نیست و نیاز است که مسوولان دولتی، نظارت بیشتری بر بازار آزاد داشته باشند. قیمت دلار روز قبل دلار در بازار متشکل مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. 2 روز قبل قیمت دلار کانادا برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار کانادا که روز قبل تا ۲۶,۴۰۰ (بیست و شش هزار و چهارصد ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۹ درصدی به ۲۶,۴۲۵ (بیست و شش هزار و چهارصد و بیست و پنج ) تومان رسید.

قیمت دلار امروز پنجشنبه 26 آبان 1401

دلار در بازار آزاد در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰ تومان بدون تغییر، ۳۵,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.دلار در صرافی ملی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۳۰۱ تومان افزایش، ۲۹,۴۴۶ تومان نرخ گذاری شد.دلار در بازار متشکل با کاهش ۰.۶۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳۰,۳۱۴ تومان معامله شد.دلار در سامانه سنا با افزایش ۱.۳۳ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۹,۴۴۶ تومان معامله شد.دلار کانادا در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۲۵ تومان افزایش، ۲۶,۴۲۵ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلارقیمت دلار در بازار آزاد

امروز دلار در بازار آزاد مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که دلار در بازار آزاد که روز قبل تا ۳۵,۰۰۰ (سی و پنج هزار) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ - به ۳۵,۰۰۰ (سی و پنج هزار) تومان رسید.امروز دلار در بازار آزاد مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که دلار در بازار آزاد که روز قبل تا ۳۵,۰۰۰ (سی و پنج هزار) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ - به ۳۵,۰۰۰ (سی و پنج هزار) تومان رسید.

قیمت دلار در صرافی ملی

امروز دلار در صرافی ملی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در صرافی ملی که روز قبل تا ۲۹,۱۴۵ (بیست و نه هزار و یکصد و چهل و پنج ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۱.۰۲ درصدی به ۲۹,۴۴۶ (بیست و نه هزار و چهارصد و چهل و شش ) تومان رسید.ش

قیمت دلار در بازار متشکل

امروز دلار در بازار متشکل برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در بازار متشکل که روز قبل تا ۳۰,۵۰۰ (سی هزار و پانصد ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۶۱ درصدی به ۳۰,۳۱۴ (سی هزار و سیصد و چهارده ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

قیمت دلار در سامانه سنا شاهد افزایش ۱.۳۳ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در سامانه سنا که ۲ روز پیش تا ۲۹,۰۵۴ (بیست و نه هزار و پنجاه و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۱.۳۳ درصدی به ۲۹,۴۴۶ (بیست و نه هزار و چهارصد و چهل و شش ) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

امروز دلار کانادا برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار کانادا که روز قبل تا ۲۶,۴۰۰ (بیست و شش هزار و چهارصد ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۹ درصدی به ۲۶,۴۲۵ (بیست و شش هزار و چهارصد و بیست و پنج ) تومان رسید.

تداوم روند نزولی قیمت دلار متشکل 

 بازار متشکل  هم از روز شنبه تا روز دوشنبه  با وقفه کوتاه در مذاکرات وین شاهد  ثبات نسبی قیمت دلار بود . دلار در این روزها بر روی 27 هزار و 180 تومان قرار داشت.

اما از روز سه شنبه قیمت دلار متشکل بر مدار نزول قرار گرفت و  نسبت به روز دوشنبه 330 تومان پایین رفت و به کانال 26 هزار تومان برگشت. دلار در ادامه روز سه شنبه  به این کاهش قیمت بسنده نکرد و بار دیگر  نتوانست دربرابر افت قیمت مقاومت کند.

قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل سه شنبه 25 هزار و 998 تومان بود که نسبت به عصر روز دوشنبه کاهش 1 هزار و 179 تومانی را نشان می‌دهد.

این اسکناس آمریکایی در روز  چهارشنبه برای ساعاتی  خود را به کانال 26 هزار تومان رساند اما زیاد در این کانال باقی نماند و دوباره  به کانال 25 هزار تومان برگشت. قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل روز چهارشنبه بر روی 25 هزار و 807 تومان قرار داشت که نسبت به روز شنبه 1 هزار و 373 تومان کاهش را نشان می دهد. 

دلار، قیمت درهم را پایین کشید

قیمت درهم نیز سرنوشتی مشابه قیمت دلار داشت. درهم روز شنبه  تا روز دوشنبه  اگرچه در حال کاهش بود اما همچنان  بالای مرز حساس 8 هزار تومان قرار داشت. قیمت درهم در ابتدای هفته 8 هزار و 125 تومان، در وسط هفته 8 هزار و 20 تومان بود. افت قیمت دلار در روز سه شنبه باعث شد قیمت درهم نیز وارد فاز نزولی شود و مرز 8 هزار تومان را از دست بدهد و با 7هزار و 950 تومان معامله شود. 

منبع: اقتصاد

قیمت دلار امروز را اینجا بخوانید | قیمت دلار پنجشنبه 26 آبان 1401

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی