قیمت دلار

قیمت دلار امروز را اینجا بخوانید | قیمت دلار پنجشنبه 3 آذر1401

قیمت دلار امروز را اینجا بخوانید | قیمت دلار پنجشنبه 3 آذر1401
کدخبر : 570607

امروز پنجشنبه 3 آذر ماه 1401) آخرین قیمت دلار و سایر ارزها در معاملات عصر بازار آزاد تهران، اعلام شد.

قیمت دلار در روزهای اخیر با نوسان روبرو بود و در کانال 26 هزار تومانی در رفت و برگشت بود. قیمت دلار تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و به همین دلیل در نوسان است. نقش دلالان بر قیمت دلار بی تاثیر نیست و نیاز است که مسوولان دولتی، نظارت بیشتری بر بازار آزاد داشته باشند. قیمت دلار روز قبل دلار در بازار متشکل مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. 2 روز قبل قیمت دلار امروز دلار کانادا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار کانادا که روز قبل تا ۲۶,۰۷۸ (بیست و شش هزار و هفتاد و هشت ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ مصادف با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۵۶ درصدی به ۲۶,۲۲۵ (بیست و شش هزار و دویست و بیست و پنج ) تومان رسید.

قیمت دلار امروز پنجشنبه 3 آذر 1401

دلار در بازار آزاد در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰ تومان بدون تغییر، ۳۵,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.دلار در صرافی ملی با افزایش ۰.۶۴ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳۱,۱۵۵ تومان معامله شد.دلار در بازار متشکل در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۳۰۰ تومان کاهش، ۳۲,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.دلار در سامانه سنا با افزایش ۰.۶۴ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳۱,۱۵۵ تومان معامله شد.دلار کانادا با افزایش ۰.۵۶ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۶,۲۲۵ تومان معامله شد.

 

قیمت دلارقیمت دلار در بازار آزاد

امروز دلار در بازار آزاد مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که دلار در بازار آزاد که روز قبل تا ۳۵,۰۰۰ (سی و پنج هزار) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ مصادف با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۲ - به ۳۵,۰۰۰ (سی و پنج هزار) تومان رسید.

قیمت دلار در صرافی ملی

امروز دلار در صرافی ملی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در صرافی ملی که روز قبل تا ۳۰,۹۵۴ (سی هزار و نهصد و پنجاه و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ مصادف با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۶۴ درصدی به ۳۱,۱۵۵ (سی و یک هزار و یکصد و پنجاه و پنج ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

امروز دلار در بازار متشکل برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در بازار متشکل که روز قبل تا ۳۲,۳۰۰ (سی و دو هزار و سیصد ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ مصادف با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۹۳ درصدی به ۳۲,۰۰۰ (سی و دو هزار) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

امروز دلار در سامانه سنا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در سامانه سنا که روز قبل تا ۳۰,۹۵۴ (سی هزار و نهصد و پنجاه و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ مصادف با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۶۴ درصدی به ۳۱,۱۵۵ (سی و یک هزار و یکصد و پنجاه و پنج ) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

امروز دلار کانادا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار کانادا که روز قبل تا ۲۶,۰۷۸ (بیست و شش هزار و هفتاد و هشت ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ مصادف با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۵۶ درصدی به ۲۶,۲۲۵ (بیست و شش هزار و دویست و بیست و پنج ) تومان رسید.

تداوم روند نزولی قیمت دلار متشکل 

 بازار متشکل  هم از روز شنبه تا روز دوشنبه  با وقفه کوتاه در مذاکرات وین شاهد  ثبات نسبی قیمت دلار بود . دلار در این روزها بر روی 27 هزار و 180 تومان قرار داشت.

اما از روز سه شنبه قیمت دلار متشکل بر مدار نزول قرار گرفت و  نسبت به روز دوشنبه 330 تومان پایین رفت و به کانال 26 هزار تومان برگشت. دلار در ادامه روز سه شنبه  به این کاهش قیمت بسنده نکرد و بار دیگر  نتوانست دربرابر افت قیمت مقاومت کند.

قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل سه شنبه 25 هزار و 998 تومان بود که نسبت به عصر روز دوشنبه کاهش 1 هزار و 179 تومانی را نشان می‌دهد.

این اسکناس آمریکایی در روز  چهارشنبه برای ساعاتی  خود را به کانال 26 هزار تومان رساند اما زیاد در این کانال باقی نماند و دوباره  به کانال 25 هزار تومان برگشت. قیمت انتهایی دلار در بازار متشکل روز چهارشنبه بر روی 25 هزار و 807 تومان قرار داشت که نسبت به روز شنبه 1 هزار و 373 تومان کاهش را نشان می دهد. 

دلار، قیمت درهم را پایین کشید

قیمت درهم نیز سرنوشتی مشابه قیمت دلار داشت. درهم روز شنبه  تا روز دوشنبه  اگرچه در حال کاهش بود اما همچنان  بالای مرز حساس 8 هزار تومان قرار داشت. قیمت درهم در ابتدای هفته 8 هزار و 125 تومان، در وسط هفته 8 هزار و 20 تومان بود. افت قیمت دلار در روز سه شنبه باعث شد قیمت درهم نیز وارد فاز نزولی شود و مرز 8 هزار تومان را از دست بدهد و با 7هزار و 950 تومان معامله شود. 

منبع: اقتصاد

قیمت دلار امروز را اینجا بخوانید | قیمت دلار پنجشنبه 3 آذر 1401

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی