قیمت برنج | برنج

اخبار اقتصادی| به روزترین قیمت برنج در بازار | قیمت این برنج ۱۷۷ تومان شد

اخبار اقتصادی| به روزترین قیمت برنج در بازار | قیمت این برنج ۱۷۷ تومان شد
کدخبر : 586680

قیمت روز انواع برنج را در جدول زیر ببینید.

به گزارش شما و اقتصاد : قیمت برنج روزانه با نوسانات رو به رو است. قیمت برنج در میان کالاهای اساسی بسیار پر اهمیت است. قیمت برنج بسته به شرایط تغییر میکند.بررسی قیمت برنج را در این گزارش ببینید.

قیمت برنج به عنوان یکی از مهمترین محصولات کشاورزی در جهان، تحت تاثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد. این عوامل شامل عوامل داخلی و خارجی می‌شوند. عوامل داخلی شامل مواردی مانند تولید و عرضه برنج در کشورهای مختلف، تقاضای داخلی و صادرات برنج، هزینه‌های تولید و نگهداری برنج، تغییرات قوانین و مقررات داخلی و ... می‌باشند. عوامل خارجی شامل مواردی مانند تقاضای بین‌المللی برای برنج، تولید و صادرات برنج در کشورهای رقیب، تغییرات نرخ ارز، تغییرات قوانین و مقررات خارجی و ... می‌باشند. بنابراین، قیمت برنج تحت تاثیر مستقیم و غیرمستقیم این عوامل قرار می‌گیرد و تغییراتی در هر یک از این عوامل می‌تواند تاثیر قابل توجهی بر روی قیمت برنج داشته باشد.

بر اساس جدیدترین قیمت برنج ایرانی در آبان ۱۴۰۲، قیمت برنج شمال از برند صدری هاشمی گلبهار در وزن ۱۰ کیلوگرمی به یک میلیون و ۷۶۸ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت قیمت برنج طارم دوباره کشت هانیه دِلبِستو  در همین وزن حوالی یک میلیون و ۷۳۰ هزارتومان است.

قیمت برنج دودی سنتی آقاجانیان در کیسه ۱۰ کیلوگرمی نیز یک میلیون و ۵۹۰ هزارتومان اعلام شده است. بررسی قیمت برنج مازندران امروز نشان می‌دهد که برنج طارم معطر موحد یکی از گرانترین برنج ایرانی بازار است که در کیسه ۱۰ کیلوگرمی به قیمت یک میلیون و ۸۰۰ هزار و در کیسه ۲۰ کیلوگرمی به ۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتومان فروخته می‌شود. قیمت برنج هاشمی ناظران گیلان نیز یک میلیون و ۷۴۰ هزار است.

نوع محصول وزن  قیمت(تومان)
برنج طارم معطر موحد ۲۰ کیلوگرم ۳,۶۰۰,۰۰۰
برنج ایرانی صدری هاشمی گلبهار  ۱۰ کیلوگرم ۱,۷۶۸,۰۰۰
برنج طارم هاشمی ناظران گیلان ۱۰ کیلوگرم ۱,۷۴۰,۰۰۰
برنج طارم دوباره کشت هانیه دِلبِستو  ۱۰ کیلوگرم ۱,۷۳۰,۰۰۰
برنج طارم فریدونکنار تک و توک فلاح بازرگانی ناظران کشت دوم  ۱۰ کیلوگرم ۱,۵۴۰,۰۰۰
برنج طارم فریدونکنار  جمشید فلاح بازرگانی برنج ناظران کشت اول تک و توک  ۱۰ کیلوگرم ۱,۴۵۰,۰۰۰
برنج طارم استخوانی آقاجانیان  ۱۰ کیلوگرم ۱,۳۸۰,۰۰۰
برنج هاشمی زرگیس  ۱۰ کیلوگرم ۱,۳۰۰,۰۰۰
برنج دودی سنتی آقاجانیان  ۱۰ کیلوگرم ۱,۵۹۰,۰۰۰
برنج طارم خوشبخت ۱۰ کیلوگرم ۱,۲۹۰,۰۰۰
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: