تیم ملی ایران

ترکیب تیم ملی ایران مقابل امارات | 11 قهرمان آماده صعود

ترکیب تیم ملی ایران مقابل امارات | 11 قهرمان آماده صعود
کدخبر : 592687

ترکیب تیم ملی ایان در بازی مقابل امارات اعلام شد.

به گزارش شما و اقتصاد، تیم ملی ایران یکی از مدعیان جام ملت‌های آسیا است. تیم ملی ایران عازم قطر شده است. تیم ملی ایران در بازی نخست جام ملت‌ها در مقابل فلسطین قرار گرفت. تیم ملی ایران در نخستین بازی توانست با 4 گل پیروز شود. ستاره‌های بسیاری در تیم ملی ایران بازی می‌کنند.

تیم ملی فوتبال ایران پس از کسب دو پیروزی متوالی مقابل فلسطین و هنگ‌کنگ، از ساعت 18:30 امشب در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی برابر امارات قرار می‌گیرد که در صورت تساوی یا برد در این بازی صدرنشین گروه C خواهد شد و قلعه‌نویی با انتخاب ترکیب هجومی به دنبال رقم زدن این اتفاق است.

علیرضا بیرانوند مثل دو بازی قبلی دروازه‌بان تیم ملی ایران است و به دنبال نمایش درخشان برابر امارات و ثبت دومین کلین‌شیت پیاپی است.

محمدحسین کنعانی‌زادگان هم دوباره در جمع ۱۱ نفر اصلی دیده می‌شود و شجاع خلیل‌زاده نیز پس از یک مسابقه غیبت به دلیل آسیب‌دیدگی به خط دفاعی و ترکیب ایران بازگشته و از ابتدا برابر امارات به میدان خواهد رفت.

در سمت راست خط دفاعی صادق محرمی نسبت به رامین رضاییان ترجیح داده شده تا مثل جدال با فلسطین که در بین نفرات اصلی بود، مقابل امارات هم در ترکیب دیده شود و در سمت چپ دفاع هم یک تغییر اتفاق افتاده که احسان حاج‌صفی دوباره به جمع ۱۱ نفر بازگشته و جانشین میلاد محمدی شده است.

هافبک دفاعی تیم ملی ایران مقابل امارات سعید عزت‌اللهی است و این بازیکن که مقابل فلسطین حضور ثابت و برابر هنگ‌کنگ به‌عنوان یار جانشین به زمین رفته بود، جای روزبه چشمی را گرفته است.

سامان قدوس مطابق انتظار مهره مورد اعتماد امیر قلعه‌نویی در خط میانی است که در سومین بازی پیاپی در جمع نفرات اصلی دیده می‌شود.

علیرضا جهانبخش برخلاف دو دیدار گذشته که جزء ۱۱ بازیکن اصلی ایران بود، امروز برابر امارات از ترکیب خارج شده تا علی قلی‌زاده برای نخستین‌بار در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ به میدان برود ولی در پست وینگر چپ مهدی قایدی پس از دو نمایش درخشان و دو گل در جام از ابتدا به کار گرفته شده است.

مهدی طارمی هم یکی دیگر از مهره‌های تیم ملی است که برای سومین بازی پیاپی در ترکیب دیده می‌شود و به دنبال زدن نخستین گل خود در جام ملت‌های آسیا است و سردار آزمون هم پس از دو مسابقه غیبت در جمع ۱۱ نفر اصلی بین نفرات ثابت دیده می‌شود و جانشین شهریار مغانلو شده است.

ایرانترکیب تیم ملی ایران مقابل امارات را این 11 بازیکن تشکیل می‌دهند:

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، احسان حاج‌صفی، سعید عزت‌اللهی، سامان قدوس، علی قلی‌زاده، مهدی قایدی، مهدی طارمی و سردار آزمون.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: