کدخبر : 540327

کامنت جالب هوتن شکیبا زیر پست جدید الناز شاکردوست در اینستاگرام حواشی زیادی به همراه داشت .

الناز شاکردوست بازیگر متولد سال 1363 در رشته تئاتر تحصیل کرده است او در اینستاگرام از کم حاشیه ترین بازیگران ایرانی محسوب می شود . از صمیمی ترین دوستان الناز شاکردوست می توان به خواهرش و گوهر خیراندیش اشاره کرد او در کار های سینمایی زیادی ایفای نقش کرده است در آخرین پروژه خود با هوتن شکیبا همبازی بوده است اما کامنت جالب هوتن شکیبا زیر پست جدید این بازیگر حواشی کوچکی به همراه داشت . پیش از این این دوبازیگر در فیلم های سینمایی شبی که ماه کامل شد و تی تی همبازی بوده اند . در ادامه پست جدید شاکردوست را مشاهده می کنید . 

 

 hhhhhhhhjjjjjjjjjjjjjjj

 

برای پارتنری بی بدیل “هوتن شکیبا”

در بُهْتِ ندیدنِ اسمِ تو ،حتی ثانیه ای نتوانسته ام بابت کاندیدا شدنِ خودم خوشحالی کنم ,چراکه نتیجه باور مخاطب از نقشم را جدا از همبازی خود نمی دانم. هیچ نقشی بدون مکمل خود کامل نیست ، همچون (شبی که ماه کامل شد) فایٔزه و عبدالحمید _ تی تی و امیرساسان (تی تی)_ راحلـه و علی (ابلق) ،مگر می شود این نقش ها را جدای یکدیگر دانست؟!! ما همچون دو طفل معصوم، کودکانه جهان ِفیلم های مان را زندگی کرده ایم و از هیچ تغییری نترسیده ایم.

من همیشه سکوت کرده ام ولی این بار معرفت اجازه نداد تا شهادت ندهم به تلاشِ بی وقفه ات، به بازیگریِ قدرتمندت و به شکیبا بودنت هوتن، از تو ممنونم.

 
 
اما هوتن شکیبا در ادامه در پاسخ به الناز شاکردوست نوشت : 
 

الناز جان شاکردوست اشکم سرازیر شد... از متنی که از دلت اومد. بامعرفت. حال دلمون ولی خوبه. مگه ما از هنر چی میخواییم؟! فقط من تو میدونیم سختیایی که کشیدیمو ثمرش رو دیدیم. ثمرش توی دلمونه. توی خاطراتمون. که برای دل مردم بوده. شاد باشی و باعث افتخار بمونی همیشه که لایق بهترینهایی

 
 •  

   


خبرداغ : تیپ نامتعارف الناز شاکردوست لب ساحل در ترکیه + عکس لورفته


 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه