فرهاد مجیدی | اخبار فرهاد مجیدی | حواشی فرهاد مجیدی | فرهاد مجیدی در دبی

کدخبر : 561222

فرهاد مجدی مربی سابق باشگاه استقلال با انتشار یک استوری از خود و پسرش حاشیه ساز شد.

فرهاد مجیدی مربی سابق استقلال است. فرهاد مجیدی و خانواده اش در دبی به سر می برند. فرهاد مجیدی خداحافظی غم‌انگیزی با استقلالی ها داشت. فرهاد مجیدی در دبی به دنبال چیست؟

فرهاد مجیدی که این روز‌ها سرمربی اتحاد کلبا امارات شده و در دوبی حضور دارد یک سلفی دونفره با پسرش منتشر کرد.

مجیدی پس از انتخاب دستیاران خود و جذب چند بازیکن جدید برای اتحاد قرار است برای اردوی آماده‌سازی پیش‌فصل راهی اتریش شود.

فرهاد مجیدی

قرارداد صد میلیاردی فرهاد مجیدی لو رفت

عصر امروز تصویر مجیدی در کنار مدیران اتحاد کلباء امارات و در صفحات رسمی این باشگاه منتشر شد. در بیانیه این تیم اماراتی آمده است: مدیریت باشگاه فوتبال اتحاد کلباء بر اساس پیشنهاد کمیته فنی به سرپرستی محمد عبدالله الزعابی، عیسی بوصیم مربی و عادل محمد مشاور فنی، قراردادی را با فرهاد مجیدی سرمربی ایرانی برای فصل آینده تکمیل کرد.

فرهاد مجیدی

در ادامه این بیانیه آمده است: فرهاد مجیدی از ماه مارس گذشته (اسفند سال قبل) زیر ذره بین کمیته فنی در زمینه پیگیری نتایج و عملکرد فنی تیمش (استقلال) قرار گرفته بود تا در نهایت نظرات برای جذب او به قطعیت برسد.

در بخش پایانی این اطلاعیه ذکر شده است: آقای عیسی بن هویدن، سخنگوی رسانه ای باشگاه فوتبال کلبا، اظهار داشت که فرهاد مجیدی سابقه برجسته ای داشته و با لیگ امارات آشناست. در روزهای آینده اسامی چند بازیکن خارجی که تا این لحظه روی میز کمیته فنی قرار دارد، اعلام خواهد شد.

تیم فوتبال اتحاد کلباء فصل گذشته در رقابت‌های ادنوک لیگ امارات در رتبه دهم جدول رده‌بندی قرار گرفت. آنها طی ۲۶ مسابقه موفق به کسب ۲۸ امتیاز شدند.

تیم فوتبال اتحاد کلباء در فصل ۲۰۱۲ – ۲۰۱۳ به لیگ برتر امارات راه یافت و در همان فصل نیز دوباره به دسته پایین‌تر سقوط کرد. این اتفاق در دو صعود بعدی این تیم یعنی فصول ۲۰۱۴ – ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷ مجدداً تکرار شد یعنی هر بار این تیم راهی دسته پایین‌تر می‌شد و در فصل صعود به لیگ برتر، دوباره به لیگ دسته یک سقوط می‌کرد.

از فصل ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ که این تیم توانسته است در سطح نخست لیگ امارات حضور داشته و به دسته پایین‌تر سقوط نکند، رتبه اتحاد کلباء در لیگ ۱۴ تیمی امارات به ترتیب یازدهم، یازدهم، هشتم و دهم بوده است و باید دید فرهاد مجیدی در این تیم چه نتیجه‌ای کسب خواهد کرد.ظعصر امروز تصویر مجیدی در کنار مدیران اتحاد کلباء امارات و در صفحات رسمی این باشگاه منتشر شد. در بیانیه این تیم اماراتی آمده است: مدیریت باشگاه فوتبال اتحاد کلباء بر اساس پیشنهاد کمیته فنی به سرپرستی محمد عبدالله الزعابی، عیسی بوصیم مربی و عادل محمد مشاور فنی، قراردادی را با فرهاد مجیدی سرمربی ایرانی برای فصل آینده تکمیل کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: فرهاد مجیدی از ماه مارس گذشته (اسفند سال قبل) زیر ذره بین کمیته فنی در زمینه پیگیری نتایج و عملکرد فنی تیمش (استقلال) قرار گرفته بود تا در نهایت نظرات برای جذب او به قطعیت برسد.

در بخش پایانی این اطلاعیه ذکر شده است: آقای عیسی بن هویدن، سخنگوی رسانه ای باشگاه فوتبال کلبا، اظهار داشت که فرهاد مجیدی سابقه برجسته ای داشته و با لیگ امارات آشناست. در روزهای آینده اسامی چند بازیکن خارجی که تا این لحظه روی میز کمیته فنی قرار دارد، اعلام خواهد شد.

تیم فوتبال اتحاد کلباء فصل گذشته در رقابت‌های ادنوک لیگ امارات در رتبه دهم جدول رده‌بندی قرار گرفت. آنها طی ۲۶ مسابقه موفق به کسب ۲۸ امتیاز شدند.

تیم فوتبال اتحاد کلباء در فصل ۲۰۱۲ – ۲۰۱۳ به لیگ برتر امارات راه یافت و در همان فصل نیز دوباره به دسته پایین‌تر سقوط کرد. این اتفاق در دو صعود بعدی این تیم یعنی فصول ۲۰۱۴ – ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷ مجدداً تکرار شد یعنی هر بار این تیم راهی دسته پایین‌تر می‌شد و در فصل صعود به لیگ برتر، دوباره به لیگ دسته یک سقوط می‌کرد.

از فصل ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ که این تیم توانسته است در سطح نخست لیگ امارات حضور داشته و به دسته پایین‌تر سقوط نکند، رتبه اتحاد کلباء در لیگ ۱۴ تیمی امارات به ترتیب یازدهم، یازدهم، هشتم و دهم بوده است و باید دید فرهاد مجیدی در این تیم چه نتیجه‌ای کسب خواهد کرد.

چه کسی جانشین فرهاد مجیدی می‌شود؟ 

سرانجام گمانه‌زنی‌ها به واقعیت تبدیل شد و فرهاد مجیدی از استقلال تهران جدا شد. او ساعتی پیش با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش از هواداران استقلال خداحافظی کرد و از مدیریت باشگاه خواست تا مقدمات حضورش در لیگ امارات را مهیا کند.

گمانه‌زنی‌ها گزینه‌های فراوانی را از داخل خانواده استقلال به خروجی خبرگزاری‌های مخابره می‌کنند. دو کاپیتان سابق استقلال یعنی جواد نکونام و سید مهدی رحمتی از مهم‌ترین گزینه‌هایی هستند که این روز‌ها اسم شان زیاد به میان می‌آید. نام رضا عنایتی هم مطرح است. 

در میان این سه گزینه جواد نکونام شانس بیشتری برای نشستن روی نیمکت استقلال دارد. 

 هواداران استقلال همچنان نیم نگاهی به گزینه‌های خارجی دارند و امیدوارند برای تداوم راهی که فرهاد مجیدی در استقلال شروع کرده یک گزینه مناسب خارجی به نیمکت تیم اضافه شود.

اخبار داغ روزهای گذشته به موضوع جدایی فرهاد مجیدی از استقلال برمی‌گشت. از مدت‌ها قبل بحث‌هایی درباره رفتن سرمربی قهرمان لیگ برتر به امارات و مربیگری در لیگ این کشور وجود داشت و گفته می‌شد که مجیدی بعد از پایان مسابقات ایران را ترک خواهد کرد اما چنین مساله‌ای هیچ‌وقت به‌صورت رسمی از سوی مجیدی تایید نشد و حتی اطرافیان او نیز دست به تکذیب موضوع زدند.

بعد از جشن قهرمانی و اشک‌های فرهاد در طول مراسم سکوت مجیدی درباره شایعه ترک ایران ادامه یافت تا اینکه امروز مساله به شکلی دیگر پیش رفت. امروز یک رسانه اماراتی به‌طور رسمی اعلام کرد که مجیدی با تیم اتحاد به توافق رسیده است؛ سپس باشگاه استقلال طی اطلاعیه‌ای به قرارداد ۳ ساله فرهاد و ثبت آن در سازمان لیگ اشاره کرد تا به این شکل اعلام کند جدایی فرهاد منوط به رضایت باشگاه خواهد بود و به‌نوعی موضوع جدایی رنگ و بوی جدی تری بگیرد‌.

استوری خداحافظی فرهاد مجیدی شوک برانگیز بود

در نهایت مجیدی ظهر پنج‌شنبه شخصا متنی را در صفحه رسمی‌اش منتشر کرد که در آن ضمن خداحافظی از طرفداران رسما اعلام کرد قصد دارد در امارات به مربیگری بپردازد. مجیدی اگرچه ابراز امیدواری کرده در آینده دوباره به استقلال برگردد اما قطعا تصمیم او با واکنش‌های زیادی مواجه خواهد شد.

او در متن خداحافظی‌اش آورده است:

"به وقتِ جدایی، آنچه بیشتر از جام قهرمانی و رکوردهای طلایی به آینده‌ی استقلال امیدوارم می‌کند، ساختن تیمی است که رویای ساختنش همیشه با من بوده. این یادگار کوچک را برای جبران گوشه‌ای از دینِ بزرگی که استقلال بر گردن من دارد، تقدیم هواداران می‌کنم.

در میانه‌ی پلشتی‌ها و ‌کم‌خردی‌ها و بی‌اخلاقی‌هایی که پاسخگویی به آنها را در شأن سرمربی استقلال نمی‌دانستم، کارم را با اعتماد پدرانه مدیر عامل محترم و حمایت هواداران عزیز شروع کردم و حالا که درخواست جدایی از تیم محبوبم را دارم، خوشحالم که با هم اعتماد و امید را ساختیم. به یاد دارم که وقتی کارم را در استقلال شروع کردم، گفتند مجیدی با سرمربیگری در استقلال می‌سوزد اما ما با هم توانستیم امید، جام، رکوردها و از همه مهمتر شخصیت تیمی استقلال را پس بگیریم.

از کاپیتان تا جوان‌ترین بازیکن استقلال با تمام قلب‌شان برای این پیراهن بازی کردند. پیام ارادت و احترام من برای تک تک شاگردانم است که می‌دانند فرزندان چه باشگاه بزرگی هستند و مسئولیت‌های خود را می‌شناسند.

مثل همگی شما به قهرمانی غرورانگیز و بدون شکست این تیم با شخصیت افتخار می‌کنم. افتخاری که محصول هنر شاگردانم است که قهرمانان اصلی هستند. افتخاری که با مدیریت حرفه‌ای و تعامل ارکان مختلف این باشگاه بزرگ و با آرامش و اعتمادی که آقای آجورلو در اطراف تیم و باشگاه استقلال به وجود آورد و بهبود شرایط اقتصادی باشگاه که واقعا امیدبخش بود، به دست آمد. افتخاری که با تصمیم‌ها و دانش همکارانم در کادرفنی و اجرایی تیم و تلاش شبانه‌روزی اعضای محترم باشگاه استقلال به دست آمد.

مربیگری در امارات تجربه تازه‌ای برای مربی ایرانی است و از این منظر پیشنهاد کار جدیدم را دریافت کردم و طی نامه‌ای درخواست جدایی خود را تقدیم مدیریت کردم. از باشگاه می‌خواهم که با موافقت خود، من را در مسیر آینده‌ام حمایت کند.

روزهایی خوب و پرامید برای استقلال آرزو می‌کنم و همین که شما را لحظه‌ای از موفقیت اخیر استقلال شاد دیده‌ام، بزرگ‌ترین دستآورد و پاداش برای من است. خداحافظی بخشی از چالش شغل ماست. من را در کار تازه‌ام همچنان همدل با خود بدانید. گوشه‌ی قلب‌تان اگر جایی دارم، آن بزرگ‌ترین جایگاهی است که در عمر ورزشی‌ام به دست آورده‌ام. شک ندارم روزی خواهد رسید که با تجربه بیشتر و پخته‌تر استقلال را به قهرمانی آسیا می‌رسانم. فرزند باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی"

در چنین شرایطی باید منتظر واکنش باشگاه استقلال نیز درباره اعلام جدایی مجیدی باشیم. مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال که ظاهرا از تصمیم فرهاد آگاه بود، هیچ صحبتی در این‌باره انجام نداده اما با توجه به اینکه دو سال دیگر از قرارداد او باقی مانده، احتمالا شاهد واکنش‌هایی از سوی باشگاه باشیم.

فرهاد مجیدی

در حالی که طی روزهای اخیر خبرهایی در خصوص جدایی فرهاد مجیدی از استقلال منتشر شده است این مربی گفته می شود راهی امارات شده تا احتمالا با یکی از تیم های این کشور مذاکره کند.

اما دیروز نام تیم خواهان فرهاد مجیدی مشخص شد. الاتحاد کلبا تیمی است که گفته می شود از چند ماه قبل به دنبال به خدمت گیری سرمربی استقلال بوده است. تیم اماراتی فصل قبل در رتبه یازدهم قرار گرفت و به همین دلیل این تیم با استخدام مجیدی به دنبال تغییر و تحولات در روند نتیجه گیری خود است.

امروز هم برخی از رسانه های اماراتی این خبر را تایید کرده و اعلام کردند مجیدی در حال مذاکره با باشگاه الاتحاد برای فصل آینده است.

باید منتظر ماند و دید مجیدی با این تیم اماراتی برای فصل بعد به توافق خواهد رسید یا نه.

تیم فوتبال استقلال با کسب پیروزی مقابل فولاد خوزستان توانست قهرمانی خود در لیگ بیست و یکم را در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل قطعی کند، با این‌حال گمانه‌زنی‌ها پیرامون جشن قهرمانی آبی‌ها مطرح بود و مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در این زمینه شفاف‌سازی کرد.

حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ درباره زمان جشن قهرمانی استقلال توضیح داد: در هفته پایانی و بعد از بازی استقلال-نفت مسجدسلیمان جشن قهرمانی لیگ بیست و یکم برگزار خواهد شد؛ مدال‌های قهرمانی در تراز جهانی است و نشان خلیج فارس روی آنها نقش بسته است.

بهمنی درباره این‌که آیا مدال قهرمانی به مرادمند و یزدانی هم اهدا می‌شود، گفت: فقط به بازیکنانی که کارت بازی دارند مدال می‌دهیم و در حال حاضر نام حسین مرادمند و سیاوش یزدانی در فهرست باشگاه استقلال حضور ندارد.

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در واکنش به این‌که آیا استقلال با توجه به شکست‌ناپذیری‌اش صاحب جام طلایی خواهد شد، پاسخ داد: خبری از جام طلایی برای استقلال در صورت حفط رکورد شکست ناپذیری نیست؛ رکورد شکست‌ناپذیری استقلال هم حفظ شود، شکل و رنگ جام تغییری نمی‌کند.

ماشین صد میلیاردی فرهاد مجیدی در خیابان های تهران غوغا کرد | جلب توجه فرهاد مجیدی تمامی ندارد

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی در حاشیه دیدار تیمش با نساجی در مشهدبه حرم امام رضا (ع) رفت و این عکس را از خودش در حرم منتشر کرد.

فرهاد مجیدی

بیوگرافی فرهاد مجیدی و همسرش

فرهاد مجیدی متولد 13 خرداد 1355 در تهران ، فوتبالیست سابق است.با 177 سانتی متر قد در پست هافبک هجومی و مهاجم سال ها درخشید با اینکه در تیم ملی هیچگاه موفق نبود اما حالا سرمربی شده و دو فرزند نیز دارد

فرهاد مجیدی خانواده فرهاد مجیدی

اصالت خانوادگی اش مازندرانی و قائم شهری است اما در تهران به دنیا آمده و دو خواهر و یک برادر بنام فرزاد مجیدی دارد که او نیز فوتبالیست شناخته شده ای بود.پدر مرحومش نظامی بازنشسته و مادرش خانم خانه دار می باشد

فوتبال از پارچین تا بهمن

از کودکی عاشق فوتبال بود به همین خاطر با اینکه مادرش مخالف بود از تیم های پایه در تیم صنایع نظامی پارچین با حمایت پدرش شروع به بازی کرد

سپس به تیم جوانان کشاورز پیوست تا اینکه سال 1374 در 18 سالگی عضو تیم فوتبال بهمن شد و دو سال در این تیم بازی های درخشانی انجام داد

ورود به استقلال

بازی های زیبایش در تیم بهمن باعث شد تیرماه 1376 زمانی که تنها 20 سال داشت مورد توجه تیم استقلال تهران قرار گرفت و به این تیم دعوت شد.او در اولین حضور خود در استقلال با این تیم قهرمان لیگ آزادگان 77 – 76 شد

فرهاد مجیدیاز اتریش تا الوصل

سال دوم حضور خود در استقلال در بازی جنجالی با فجر سپاسی شیراز با محرومیت 10 ماهه مواجه شد به همین خاطر در نیم فصل راهی تیم راپید وین اتریش شد

سال 79 به استقلال برگشت اما بعد از چند بازی راهی الوصل شد و تا سال 1385 به مدت 5/5 وصل در این تیم درخشید و به برترین گلزن تاریخ این تیم تبدیل شد

فرهاد مجیدی

استقلال و خداحافظی

بعد از الوصل مدتی در الاهلی امارات و سپس سال 85 به النصر رفت تا اینکه تابستان 86 با بازگشت علی فتح الله زاده بعنوان مدیرعامل ، دوباره به استقلال بازگشت

فرهاد باز هم در نیم فصل سال 91 – 90 به تیم الغرافه قطر رفت و در نهایت با وجود پیشنهاد بازی در 7 مهر ماه 1391 با انتشار نامه ای از فوتبال خداحافظی کرد

اما این بازیکن 81 روز پس از خداحافظی در 28 آذر 91 با قرارداد 1/5 ساله به استقلال بازگشت و سرانجام 7 آبان 1392 بعد از تعویض با نیکبت واحدی به آغوش امیر قلعه نویی رفت و با زدن دور افتخار رسما از زمین فوتبال وداع کرد

سوار یکی از 5 ماشین دنیا

کاپیتان سابق استقلالی ها در امارات با ماشین رویایی انگلیسی ها بنام بنتلی که آن زمان در دنیا پنج نفر بیشتر نداشتند ، رانندگی می کرد

ازدواج اول

فرهاد مجیدی در اولین تجربه زناشویی خود با خانم فرناز مومنی ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر بنام تیام و یک پسر بنام امیر بردیا می باشد که این زندگی بعد از مدتی به طلاق ختم شد

ازدواج دوم

شماره 7 محبوب استقلالی های در سال 1390 وقتی 35 ساله بود بعد از پیوستن به تیم الغرافه قطر برای بار دوم ازدواج کرد

سابقه ملی 

فرهاد مجیدی نخستین بار در سال 1376 توسط محمد مایلی کهن به تیم ملی دعوت شد و در 26 شهریور 89 در دوره افشین قطبی از بازی در تیم ملی خداحافظی کرد.ایشان در 45 بازی خود برای تیم ملی در نوک حمله تنها 10 گل زده دارد

فرهاد مجیدیمقایسه فرهاد با پرسپولیسی ها

سرجمع بازی های علی دایی ، مهدی مهدوی کیا و علی کریمی برای پرسپولیس 243 بازی هست که فرهاد به تنهایی برای استقلال 261 بازی انجام داده است

جمع گل های دایی ، مهدوی کیا و کریمی برای پرسپولیس 89 گل می باشد که مجیدی به تنهایی 98 گل در زمان حضور خود در استقلال به ثمر رسانده است

رابطه نزدیک با احمدی نژاد

به نقل از عبدالرضا داوری مشاور محمود احمدی‌ نژاد ، فرهاد مجیدی از فوتبالیست‌ های محبوب محمود احمدی‌ نژاد رئیس‌ جمهور پیشین ایران بوده‌ است

فرهاد مجیدی دریافت ارز دولتی

در 28 آبان 1399 احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم افشا کرد فردی به همراه فرهاد مجیدی با مراجعه به دفتر خدمات بازرگانی درخواست ارز دولتی داشته اشت

در نهایت هم توانستنده اند 9 ثبت سفارش انجام دهند که حال فرهاد مجیدی این خبر را تکذیب کرد

اما در ادامه احمد آمیرآبادی نماینده مجلس افشا  کرد دوربین های وزارتخانه حضور وی را ثبت کرده اند اما ممکن است خود وی عضو هیئت مدیره و صاحب شرکت نباشد

فرهاد مجیدی

سرمربیگری

مجیدی بعد از طی کلاس های مربیگری اولین بار بعنوان مربی موقت در نیم فصل 98 – 97 به دنبال برکناری شفر تجربه چند ماهه روی نیکمت استقلال بدست آورد

او سپس در 20 خرداد 98 از جانب مهدی تاج رئیس وقت فدراسیون سرمربی تیم ملی امید شد اما در نهایت بخاطر اختلاف با حمید استیلی در 11 مهر 98 استعفا داد.

فرهاد مجیدی اکنون سرمبی تیم استقلال است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه