قیمت دلار | بازار دلار

اخبار اقتصادی| قیمت روز انواع سکه | آخرین خبرها از قیمت دلار

اخبار اقتصادی| قیمت روز انواع سکه | آخرین خبرها از قیمت دلار
کدخبر : 587011

آخرین خبرها از بازار دلار و سکه را در این گزارش ببینید.

به گزارش شما و اقتصاد: قیمت دلار در جریان جو منطقه در حال نوسان است. قیمت دلار و ارز های دیگر امروزبا تغییراتی همراه بودند.قیمت دلار امروز افزایش داشت.جزییات قیمت دلار و سکه را در این بررسی بخوانید.

دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس با کاهش ۱۱۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۳۹۴ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۶۳۱ تومان کشف قیمت شد‌.

 

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۰ هزار و ۹۶۲ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۴۰۵ تومان فروخته شد.

 

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۱۶۰ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۲۷۱ تومان ارزش‌گذاری شده است.

 

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۱ هزار و ۱۵۰ تومان معامله شد.

 

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

 

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز به نرخ ۲۵ میلیون و ۶۱۳ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۵۵ هزار تومان معامله شد.

 

نیم سکه در بازار به نرخ ۱۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

 

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۳۶ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۵۴۹ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز ۱۰ میلیون و ۵۴۷ هزار تومان بوده است.

 

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز با افزایش یک دهم درصد، ۱۹۳۸ دلار قیمت‌گذاری شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: