باشگاه پرسپولیس

یکی پس از دیگری می‌روند | دو عضو دیگر به دنبال خروج از پرسپولیس

یکی پس از دیگری می‌روند | دو عضو دیگر به دنبال خروج از پرسپولیس
کدخبر : 592592

دو عضو باشگاه پرسپولیس درخواست خروج از این تیم دادند.

به گزارش شما و اقتصاد، باشگاه پرسپولیس یکی از مدعیان لیگ ایران است. باشگاه پرسپولیس قهرمانی‌های متعددی کسب کرده است. باشگاه پرسپولیس در آسیا به موفقیتی نرسیده است. باشگاه پرسپولیس یکی از باشگاه‌های پایتخت است. باشگاه پرسپولیس طرفداران بسیاری دارد.

پس از جدایی یحیی گل‌محمدی در نیم‌فصل از پرسپولیس وضعیت کادر فنی این تیم پیچیده شده و ننکا مربی برزیلی دروازه‌بان‌ها هفته گذشته از این تیم جدا شد و در این بین سید جلال حسینی نیز در تمرینات قرمزپوشان غیبت دارد تا بحث جدایی احتمالی او نیز در میان باشد. 

بعد از این اتفاقات مهرداد خانبان و محمد عسگری نیز هفته گذشته جدایی از پرسپولیس اقدام کرده و درخواست خود را باشگاه ارائه کردند.

این دو عضو کادر فنی پرسپولیس درحالیکه برای جدایی با باشگاه به توافق رسیده بودند، امروز در جلسه‌ای به دیدار رضا درویش رفتند تا فسخ قرارداد خود را جاری کنند اما در این جلسه‌ با وجود درخواست دو عضو کادرفنی پرسپولیس، رضا درویش اجازه جدایی را به آنها نداد و اعلام کرد که قصد دارد تا پایان فصل با آنها همکاری را ادامه بدهد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که خانبان و عسگری اعلام کردند حتی حاضرند تمام طلب خود را ببخشند، اما با اصرار مدیرعامل باشگاه فعلا در کادرفنی تیم ماندنی شدند و به کار خود ادامه خواهند داد.

منبع: خبر ورزشی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: