خندوانه | جنجال خندوانه | حواشی خندوانه | خداحافظی خندوانه

کدخبر : 561161

رامبد جوان با خاموش کردن استودیو خندوانه و خداحافظی با صدای عجیب، خبر اتمام خندوانه را علنی کرد.

خندوانه  تمام شد. خندوانه دیگر ساخته نمی شود. رامبد جوان خندوانه را ترسناک تمام کرد. خندوانه پس از چند سال فعالیت در رسانه ملی بالاخره به اتمام رسید.

ویدئوی خداحافظی عجیب و تلخ رامبد جوان از خندوانه را ببینید.

خداحافظی دراماتیک با خندوانه | آیا خندوانه به پایان راه رسیده است؟

محمد بحرانی که صداپیشگی‌اش بجای جناب خان از عوامل مهم موفقیت «خندوانه» بوده در بخشی از یادداشتش واکنش به برخی انتقادا‌ت از این برنامه نوشت:« من قصد هیچگونه توجیهی در مورد رفتارهایی که بعضا باعث نارضایتی و دلگیری شما شده رو ندارم. خیلی اوقات پیش و بیش از شما منتقد رامبد بوده و هستم و بارها و بارها بحث های تندی هم با هم داشته ایم.خدای بزرگ رو شاهد می گیرم که در این سال های همکاری با این آدم، بزرگترین انگیزه رو دیدم برای ساخت یه برنامه ی درست، با کیفیت، جذاب، با دغدغه، به درد بخور و شاهد بوده ام که برای رسیدن به این هدف همه ی جون و وقت و انرژی و عشقش رو گذاشته و با همه تیرهایی که از همه سمت به سمتش روانه بوده سعی کرده خوش اخلاق و پرانرژی و مهربان و با دغدغه باقی بمونه و انگیزه ش رو از دست نده و کاری رو که بهش ایمان داره جلو ببره.

خندوانه

ضبط «خندوانه» تموم شده و معلوم نیست که دیگه اصلا ساخته بشه یا نه و معلوم نیست اگه ساخته بشه من در «خندوانه» باشم یا نه. اینها رو گفتم که بدونید از طرح این مسائل به دنبال هیچگونه منفعت طلبی نیستم. من و رامبد هرگز جزو صمیمی ترین دوستان همدیگر نبوده ایم. در فواصل فصل های خندوانه شاید ماه ها از همدیگر بی خبر بوده ایم. شاید وجه همکاری ما بر وجه رفاقتمان بچربد و البته شاید در آینده من و رامبد هرگز همکاری هم نباشیم.

و شاید بعد از گفتن این حرف ها سیل خشم باشه که به سمت من روانه بشه. اما شرط انصاف و وجدان و رفاقت ندیدم که سکوت کنم. رفقای عزیزم متواضعانه از همه ی شما خواهش می کنم اگر هرگونه کم کاری، خطا، بی مزگی، لوسی، حرف بیجا، سکوت بیجا و یا هر چیزی که باب میل شما نبوده در این سال ها از «خندوانه» و سازنده اش رامبد جوان و همکارانش دیدید رو به بزرگی خودتون و محدودیت توان سازندگان این برنامه ببخشید و در این شک نکنید که این همه ی توان تیم بود. ما بیش از این زوری و استعدادی نداشتیم

فکر می کنم کلا ده برنامه از «خندوانه» مونده باشه که همه شون هم ضبط شده ان و شاید بعد از این قسمت ها «خندوانه» برای همیشه به تاریخ بپیونده. این چند قسمت هم تحملش کنید! به امید اینکه برنامه های خیلی بهتری در آینده جایگزینش بشن که بیشتر مورد پسند شما باشد»

جناب خان با خندوانه خداحافظی کرد؟

پس از دلخوری جناب خان از تصمیم رامبد جوان برای حذف اسم وریا شایعاتی درباره جدایی او از خندوانه مطرح شد. مجتبی پوربخش مجری جنجالی شبکه ورزش با منتشر کردن عکسی از خودش کنار محمد بحرانی و حامد آهنگی باعث تعجب کاربران فضای مجازی شده است.

این سه نفر که از دوستان صمیمی یکدیگر هستند با نوشتن جمله “عجب تیم خفنی” به شایعاتی جدایی محمد بحرانی از تیم رامبد جوان دامن زدند.

خندوانه

ماجرای حذف وریا در خندوانه

در جدیدترین برنامه خندوانه اتفاق عجیبی رخ داد. طی بازی اسم و فامیلی که میان شرکت‌کنندگان برگزار می‌شد، وقتی روی تخته سفید نام وریا نوشته شد، در نمای بعدی این نام به وحید تغییر داده شد! تصاویر این سانسور به سرعت در شبکه‌های مجازی وایرال شد.

دلیل رامبد جوان برای حذف وریا در خندوانه

رامبد جوان مجری برنامه تلویزیونی خندوانه با انتشار ویدیویی از خود توضیحاتی در مورد سانسور نام وریا در قسمتی از این برنامه را ارائه کرد و گفت که این تصمیم را با کمک تماشاگران گرفته است تا پخش برنامه با مشکل رو به رو نشود.

محدودیت و ممنوعیتی برای پخش اسم وریا نبود!

اما شبکه نسیم با انتشار اطلاعیه‌ای این رویکرد را به «سلیقه و نظر تیم تولید برنامه» مربوط دانست. در متن این اطلاعیه که توسط روابط عمومی شبکه آمده است:

«در پی رویداد پخش شده در مسابقه "قاتی بازی" در برنامه "خندوانه" شب گذشته ، پنجشنبه ۲۳ تیرماه، به اطلاع مخاطبان گرامی و فهیم شبکه نسیم می‌رسانیم که این شبکه هیچ گونه محدودیت و ممنوعیتی در پخش اسامی فرد خاصی نداشته و تصمیم اتخاذ شده، سلیقه و نظر تیم تولید برنامه "خندوانه" بوده و هیچ گونه ارتباطی با سیاست‌های سیما و شبکه نسیم ندارد.»

رامبد جوان خطا کرده

خندوانه

محمدسعید احدیان دستیار سیاسی و رسانه‌ای رییس مجلس: خندوانه را دوست دارم و رامبد را برای صداو سیما مفید می‌دانم، اما رامبد طبق توضیحات خودش، بدون اینکه کسی به او حرفی بزند خطایی را انجام داده است.

به گزارش ایسنا، پنجشنبه هفته گذشته (۲۳ تیرماه) در مسابقه قاتی بازی (اسم فامیل) از برنامه «خندوانه»، نام وریا غفوری کاپیتان سابق استقلال توسط یکی از شرکت کنندگان انتخاب و نوشته شد که در ادامه و در زمان امتیازدهی بنا بر تصمیم سازندگان این نام حذف و جایگزین دیگری برای آن انتخاب شد.

خندوانه

در پی پخش فیلم این قسمت از برنامه «خندوانه» در فضای مجازی، رامبد جوان مجری این برنامه در ویدئویی علت را توضیح داد و گفت: «شامگاه پنجشنبه در برنامه خندوانه اسم وریای عزیز توسط کامران تفتی نوشته شد و همان جا من به شک افتادم که اگر قرار باشد در پخش دچار اشکال شود و مجوز پخش نگیرد، امتیازدهی هایمان هم در مسابقه برهم می‌ریزد و خود مسابقه را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ بنابراین همان جا با مشورت خود شرکت کنندگان و تیم سازنده به این نتیجه رسیدیم که نام وریای عزیز را پاک کنیم و یک نام دیگر بنویسیم که حداقل مسابقه دچار اشکال نشود، وگرنه وریا و همه فوتبالیست‌ها عزیز ما هستند و ما هیچ قصد توهین و بی حرمتی به هیچکس را نداریم. همین جا از خود وریا و طرفدارانش عذر می‌خواهیم.»

شبکه نسیم نیز با انتشار اطلاعیه‌ای این رویکرد را به «سلیقه و نظر تیم تولید برنامه» مربوط دانست و توضیح داد: «در پی رویداد پخش شده در مسابقه "قاتی بازی" در برنامه "خندوانه" شب گذشته، پنجشنبه ۲۳ تیرماه، به اطلاع مخاطبان گرامی و فهیم شبکه نسیم می‌رسانیم که این شبکه هیچ گونه محدودیت و ممنوعیتی در پخش اسامی فرد خاصی نداشته و تصمیم اتخاذ شده، سلیقه و نظر تیم تولید برنامه "خندوانه" بوده و هیچ گونه ارتباطی با سیاست‌های سیما و شبکه نسیم ندارد.»

خندوانه

در واکنش به این موضوع محمدسعید احدیان دستیار سیاسی و رسانه‌ای رییس مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«خندوانه را دوست دارم و رامبد را برای صداو سیما مفید می‌دانم، اما رامبد طبق توضیحات خودش، بدون اینکه کسی به او حرفی بزند خطایی را انجام داده است.‌ او مفصل از وریا عذرخواهی کرد در حالیکه باید اول از صداوسیما عذرخواهی می‌کرد که باعث سوء برداشت و سواستفاده شده است.»او در این توییت از هشتگ «ظلم به نظام» استفاده کرد.

سفر جنجالی رامبد جوان

خندوانه

پس از انتشار تصاویری از جوان به همراه همسر باردارش، نگار جواهریان، در کانادا، پنداشته شد که وی با هدف زاده شدن فرزندش در خاک کانادا به این سفر رفته‌است؛ چرا که بر پایه قوانین کانادا، هر نوزادی که در خاک این کشور زاده شود، تابعیت کانادایی می‌گیرد. در ابتدا این شائبه مطرح شد که وی صرفاً برای اکران فیلم در این کشور حاضر شده اما پس از چندی این خبر تکذیب شد.

خود جوان در این باره گفت که باهدف اکران فیلم نیامده اما به هر صورت در موازات سفرش به کانادا فیلم را نیز اکران خواهد کرد. جوان در طی همایشی کوچک در کانادا پس از سؤال مجری در مورد تصمیم وی درخصوص برنامه سفرش گفت که مشغول تفریح بوده و صرفاً منتظر است فرزندش بدنیا آید و کار بخصوصی ندارد. این موضوع موجب انتقادات شدید اما متفاوت مردم و چهره‌های سرشناس مختلف شد.

​برخی معتقد بودند که حریم خصوصی افراد نباید خدشه‌دار شود و بسیاری نیز وی را شماتت کردند که چرا برخلاف تِم میهن‌گرایانه برنامه‌هایش فرزند خود را برای گرفتن تابعیت کشوری دیگر در کانادا به دنیا می‌آورد و حاضر نیست در خاک ایران منتظر تولد فرزندش باشد. برخی از کاربران اینستاگرام درخصوص یکی از پست‌های اینستاگرامی رامبد جوان در حمایت از کودکان کار وی را به‌شکلی کنایه‌آمیز بابت تولد فرزندش در خاک کانادا سرزنش کردند.

اکثریت اعتراضات اما متوجه شعارها و جملات رامبد جوان با درون‌مایه وطن‌پرستی و ملی‌گرایانه وی در برنامه‌ها و اجراهای او بود که در تضاد با قصدش از این سفر می‌باشد. رضا رفیع به طعنه در این خصوص گفت که این اقدام جوان مانند خواندن ترانه‌ای میهن‌پرستانه از سوی سالار عقیلی در مورد ایران اما از قلب کاناداست. وی همچنین افزود که حریم خصوصی برای چهره‌های سرشناس این گونه تعریف نمی‌شود

سفر وی به کانادا که رسانه‌ها آن را برای زاده شدن فرزندش در آنجا دانستند نیز حواشی فراوانی در رسانه‌های ایرانی، ایجاد کرد. در دورهٔ پایانی دههٔ ۱۳۹۰، جوان بیشتر با خندوانه شناخته می‌شد. همچنین وی سه بار ازدواج کرده‌است و یک فرزند نیز دارد که در کانادا زاده شده‌است.

ازدواج رامبد جوان

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند. چند سال بعد و در 36 سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد.

اینبار همسر او سحر دولتشاهی است که ماجرای آشنایی آنها به صحنه تئاتر برمی گردد. این دو در سریال مسافران با یکدیگر هم بازی بودند. داستان آشنایی رامبد و سحر نیز از یک نمایش تئاتر کلید خورد. سحر دولتشاهی عضو گروه تئاتر پسیانی بود و آتیلا پسیانی در این آشنایی نقش پر رنگی داشته است.

زندگینامه رامبد جوان

خندوانه

​​رامبد جوان (زادهٔ ۱ دی ۱۳۵۰ در تهران) هنرپیشه، کارگردان و مجری ایرانی است.او افزون بر حضور در فیلم‌های پرشمار سینمایی، پیشینه‌ای طولانی در همکاری با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دارد و از اوایل دههٔ ۱۳۷۰، با این رسانه به همکاری پرداخت.دیدگاه‌های سیاسی‌اش از دیدار با رهبر انقلاب اسلامی و نظراتش در مورد قاسم سلیمانی، تا دعوت مردم ایران به مقاومت در سال ۱۳۹۹، مورد توجه رسانه‌های فارسی‌زبان قرار گرفته‌است.
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

‍‍‍
ارسال نظر:

  • محسن
    0

    در برنامه ورزشی مجتبی جباری در مورد این آقا وریا غفوری بار ها صحبت کرد حتی اشکم ریخت حتی مجری وسط حرفش نرفت برنامه تلویزیونی قطع نشد ،اینا همش تفرقه انداختن ،بعدشم وقتی شما به عنوان شخصی که من شما را دوست داشتم هر شب نگاه میکردم وقتی رفتی کانادا بچه شما بدنیا از این همه تناقص حالم گرفته شد ،نه تنها من خیلی کسانیکه که برنامه شما نگاه کردن دلسرد شدن ،شما هر شب 150 میلیون میگیری غیر عوامل برنامه ،داغ بر دل این مردم گذاشتی چرا مردم انتظار دارند کسی که این همه پول میگیره ،تناقص از زمین تا آسمان ،مردم عزیز ایران ما شما خیلی دوست داریم......مردم در فشار اقتصادی به جاییکه آرام شوند ،خب اگر شخص عادی باشید کسی شما را الگو قرار نمیده ،سفر هر کجای دنیا به کسی ربطی ندارد اما شما به همه گفتین به کسی ربطی ندارد ،متاسفانه سلبریتی مثل آقا خواننده محسن چاووشی زندانی آزاد میکند داغ از روی مردم کم میکند نه زیاد ،همان بهتر که پول بیت المال خرج جایی دیگر بشود که دلها شاد شود مثل معلولان هر روز روح و روانشان به خاطر فشار معیشت و اقتصادی داغون شده همان پول خیلی دلشان را شاد میکند تا برنامه شما ،

  • ناشناس
    0

    هرکس میتونه نظرشو بگه رامبد مورد حمله عده ای حسود وعقده ای مرتب مورد انتقاد قرار میگیره درحالیمه همه هم مدعی دوستی بااو هستن اما حالا ثابت شد که که به قول حشمت فردوس مردا پشت هم نیستنو همش برا هم میزنن همین جناب خان تا مساله وریا پیش آمد گفت من و رامبد دوست صمیمی نبودیم وشاید در آینده هم باهم کار نکنیم یعنی اینقدر بی معرفت اما به امید خدا حتی اگه خندوانه هم نباشه رامبد موفقه وخدا روزیشو میرسونه

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه