علی کریمی | ازدواج علی کریمی | همسر علی کریمی | ماشین علی کریمی

کدخبر : 566389

علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران که این روزها در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد به 10 میلیون دنبال‌کننده رسید تا یک رکورد فوق‌العاده را در فضای مجازی ثبت کند.

محمدعلی کریمی پاشاکی که با نام علی کریمی شناخته‌شده، بازیکن فوتبال بازنشسته ایرانی است. علی کریمی در دوران فوتبال حرفه‌ای ۱۸ سالهٔ خود از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۹۳، سابقهٔ بازی در لیگ‌های ایران، امارات، قطر و آلمان را دارد. علی کریمی اصالتا هفشجانی است و یکی از محبوب ترین بازیکنان تیم ملی و پرسپولیس است. علی کریمی در جوانی و در سن کم ازدواج کرده و دو پسر و یک دختر به نام های هاوش، هیرسا و هیما است.

علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران که این روزها در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد به 10 میلیون دنبال‌کننده رسید تا یک رکورد فوق‌العاده را در فضای مجازی ثبت کند.

کریمی تقریبا هر روز صحبت‌ها و نظرات خود را با هوادارانش به اشتراک می‌گذارد و نسبت به مسائل مختلف واکنش تندی هم دارد.

علی کریمی

جنجال آفرینی دوباره علی کریمی با فولاد مبارکه

علی کریمی که در چند روز اخیر خبرساز شده بود، نسبت به ماجرای تخلف مالی فولاد مبارکه واکنش نشان داد.

او در استوری خود توییتی در این خصوص را بازنشر کرد.

کریمی اخیرا به دلیل یک استوری در خصوص عزاداری محرم خبرساز شده بود و پس از واکنش‌های فراوان شب گذشته تصمیم به عذرخواهی گرفت.

علی کریمی

عذرخواهی علی کریمی از عزاداران حسینی

علی کریمی که در چند روز اخیر به دلیل بعضی از اظهارات خود در خصوص محرم خبرساز شده بود، با انتشار یک استوری به حواشی اخیر واکنش نشان داد.

علی کریمی

او ضمن عذرخواهی از عزاداران واقعی امام حسین (ع)، مدعی شد که استوری‌های قلبی‌اش مربوط به افرادی بوده که در این ماه به دنبال جلب توجه و ریا هستند و خودش هم نسبت به ماه محرم علاقه و شوق خاصی دارد.

جنجال بی‌پایان علی کریمی و روحانی معترض

یکی از مهم‌ترین حواشی ایجاد شده اظهارات و خارج از ادب یک روحانی در یکی از مراسمات ماه محرم بود که واکنش‌های شدیدی از سوی شخص علی کریمی و برخی دیگر از حامیان وی به همراه داشت. علی کریمی ابتدا در پستی به صورت غیرمستقیم و سپس مستقیما به روحانی معترض پاسخ داد اما ظاهرا این جنجال پایان ندارد. علی کریمی بار دیگر پستی در صفحه شخصی خود منتشر کرده و با نقل داستانی، روحانی مذکور را مورد اهانت قرار می‌دهد. هواداران علی کریمی نیز به حمایت خود از وی ادامه می دهند.

علی کریمی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در تازه ترین واکنش با انتشار یک استوری از مردم ایران و طرفدارانش، بابت حمایت‌های چند روز اخیر تشکر کرد و نوشت: «از حمایت همه کسانی که من را تنها نگذاشتند تشکر می‌کنم. با حمایت شما انگیزه گرفتم و شدم علی کریمی که در کنار مردم باشم. به امید روزی که ایران و ایرانی در آرامش در کنار هم زندگی کنند.»

شایان ذکر است که سید حسین خادمیان استاد حوزه علمیه قم در واکنش به این دعوا گفته است: نسبت دادن واژه بی شرف به یک مسلمان جایز نیست و هشتاد ضربه شلاق دارد . طرفین دعوا نباید با چنین الفاظی یکدیگر را خطاب میکردند و این کار تنبیه دارد.

علی کریمی

علی کریمی به  سیم آخر زد

جادوگر فوتبال ایران به خاطر یک استوری دوباره به سرتیتر اخبار تبدیل شده است. چندی قبل علی کریمی اسطوره فوتبال ایران با گذاشتن یک استوری در ایام محرم، عنوان کرد کاش به جای صرف میلیاردها تومان برای دادن نذری، این پول ها صرف درمان بیمارانی شود که مشکلات مالی دارند و از پس مخارج درمان برنمی آیند.

علی کریمی

 همین موضوع باعث شد تا عده ای نسبت به علی کریمی شدیدا موضع بگیرند و به اسطوره فوتبال ایران انتقاد کنند. بعضی ها کریمی را متهم به مخالفت با مراسم عزاداری و دادن نذری کردند و مدعی شدند جادوگر به این مراسم توهین کرده است.

 بعد از گذشت چند روز، در اقدامی عجییب بیلبوردهای تبلیغاتی جادوگر در تهران جمع آوری شد تا خیلی ها این موضوع را به گذاشتن استوری کریمی ربط دهند. کریمی مدتی است که در ایران حضور ندارد و برای انجام کارهای شخصی راهی دبی شده است. موضوعی که هر چند وقت اتفاق می افتد و جادوگر که چند سالی در امارات فوتبال بازی کرده ، به این کشور سفر می کند.

جادوگر به سیم آخر زد؛ علی کریمی به ایران بازمی‌گردد؟

با این حال نزدیکان کریمی مدعی هستند این سفر با سفرهای قبلی کاملا متفاوت است و ممکن است یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران دیگر به کشور برنگردد.

از مدت ها قبل بحث مهاجرت کریمی در رسانه ها و فضای مجازی مطرح شد ولی خود کریمی آن را تکذیب کرد. با این حال طبق شنیده ها این احتمال وجود دارد که علی کریمی این بار واقعا مهاجرت کند و دیگر شاهد حضور جادوگر در ایران نباشیم. یکی از نردیکان کریمی که ارتباط خوبی با جادوگر دارد، مدعی شد کریمی به احتمال زیاد به یک کشور اروپایی مهاجرت خواهد کرد و ممکن است هرچند وقت و برای انجام کارهای شخصی به تهران بیاید. 

درواقع جادوگر که در دوران فوتبالش هم استاد گرفتن تصمیمات ناگهانی و غافلگیرکننده بود، به سیم آخر زده و شاید تصمیم بگیرد برای همیشه ایران را ترک کند. 

علی کریمی دو پسر و یک دختر دارد و این تصویر پسر بزرگ علی کریمی است.

علی کریمیعلی کریمی با انتشار استوری در صفحه شخصی خود از هوادارانش خداحافظی کرده بود، اما این استوری را خیلی سریع پاک کرد.

درخصوص مهاجرت شماره هشت معروف فوتبال ایران شنیده می‌شود وی به‌تازگی ویزای دائمی اقامت در کشور امارات را دریافت کرده و بر همین اساس به همراه خانواده برای همیشه به دبی کوچ کرده است. براساس آخرین اخبار، بازیکن سابقِ بایرن‌مونیخ و پرسپولیس هم‌اکنون در دبی به سر می‌برد.

یک خبرگزاری داخلی مدعی شده پرسپولیس با علی کریمی برای قبول هدایت سرخ ها وارد مذاکره میلیاردی شده است.

باشگاه پرسپولیس چندی پیش مذاکراتی پنهانی و غیرمستقیم با علی کریمی داشت تا از این چهره محبوب برای ادامه فصل استفاده کند.

 رضا درویش فروردین ماه گذشته خبر مذاکره با علی دایی و علی کریمی را صراحتاً تکذیب کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از حذف این تیم مقابل آلومینیوم اراک نیز از یحیی گل محمدی حمایت کرده و هر گونه تغییری در کادرفنی سرخپوشان را منکر شده بود. البته تجربه در فوتبال ایران نشان داده که معمولاً حمایت‌های این چنینی از مربیان به ویژه در زمان بحران (!) از سوی مدیران باشگاه‌ها عاقبت چندان خوشی پیدا نخواهد کرد.

در همین ارتباط اما شنیدیم باشگاه پرسپولیس چندی پیش مذاکراتی پنهانی و غیرمستقیم با علی کریمی داشت تا از این چهره محبوب برای ادامه فصل استفاده کند. گویا این پیشنهاد موقت و فقط برای ۶ ماه به علی کریمی ارائه شده اما جادوگر محبوب فوتبال ایران این پیشنهاد را رد کرده و اعلام کرده فقط حاضر است با قراردادی یک سال و ۶ ماهه این پُست را قبول کند!

ضربه قیچی برگردان زیبای خواننده پاپ باعث تشویق حاضرین شد، فیلم دیدنی ۳ قیچی برگردان زیبای امیر مقاره که به گلزار پاس ندادند و علی کریمی باخت.

علی کریمی عکسی در کنار یک ماشین میلیاردی از خودش منتشر کرده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است.

علی کریمی

علی کریمی در فاصله بهمن ۱۳۷۷ تا ۱۳۷۸ که از حضور در کلیه میادین داخلی و خارجی محروم بود، پای سفره عقد نشست و با دوشیزه «سحر داوری» پیمان ازدواج بست. 

بیوگرافی علی کریمی

تاریخ تولد: ۸ نوامبر ۱۹۷۸ (سن ۴۳ سال)، کرج

قد: ۱٫۷۹ متر

همسر: سحر داوری

فرزند: هاوش کریمی، هیما کریمی، هیرسا کریمی

شماره پیراهن: 8 (باشگاه فوتبال پرسپولیس / هافبک)، 8 (باشگاه فوتبال تراکتور / هافبک)

مادر: حوریه آب‌بند پاشاکی، ولی‌الله کریمی

خواهر و برادر: فرشید کریمی، فرهاد کریمی، میلاد کریمی

علی کریمیفعالیت ورزشی علی کریمی

 از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۹۱، کریمی بیش از یک دهه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بود و با ۱۲۷ بازی و ۳۸ گل ملی، سومین بازیکن تاریخ ایران از نظر تعداد بازی ملی و سومین گلزن برتر این تیم مشترکاً با جواد نکونام به‌شمار می‌رود.

علی کریمی که به‌عنوان یک بازی‌ساز دریبل‌زن شناخته می‌شود، با لقب «جادوگر» و «مارادونای آسیا» از او یاد می‌شود. کریمی در سال ۲۰۱۸؛ با کسب ۹۱٪ آراء کاربران سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، به عنوان بهترین هافبک تاریخ جام ملت‌های آسیا شناخته شد.[۲] کریمی فوتبال حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۷۵ با فتح در لیگ دسته دوم فوتبال ایران آغاز کرد و پس از ۲ سال به پرسپولیس پیوست، جایی که در ۳ فصل بازی موفق به ۲ بار قهرمانی در لیگ و یک بار قهرمانی در جام حذفی شد و هم‌زمان با تیم ملی، در بازی‌های آسیایی ۱۹۹۸ بانکوک مدال طلا را به گردن آویخت. کریمی از بهمن ۱۳۷۷ به دلیل هل‌دادن داور در بازی تیم امید به مدت یک سال از حضور در تمام مسابقات باشگاهی و ملی محروم شد، و پس از پایان این مدت دوباره به فوتبال بازگشت و در جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۰ نیز حاضر بود.

وی در سال ۱۳۸۰ به الاهلی دبی منتقل شد که در فصل ۲۰۰۳–۲۰۰۲، به عنوان «بهترین بازیکن خارجی لیگ برتر فوتبال امارات» انتخاب شد و در فصل ۲۰۰۴–۲۰۰۳، عنوان «آقای‌گل لیگ برتر فوتبال امارات» و «مرد سال فوتبال امارات» را کسب کرد.

کریمی با تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۴ مقام سوم را کسب کرد و هم‌زمان به عنوان آقای‌گلی این مسابقات (مشترکاً با علاء حبیل از بحرین) دست یافت. او در همین سال (۲۰۰۴) جایزه «مرد سال فوتبال آسیا» را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرد.

در سال ۲۰۰۵ (۱۳۸۴)، وی به باشگاه بایرن مونیخ در بوندس‌لیگای آلمان پیوست و در ۲ سال حضورش در این باشگاه ضمن انجام ۴۲ بازی رسمی، قهرمانی جام حذفی و بوندس‌لیگا را هرکدام یک بار تجربه کرد. او همچنین در جام جهانی ۲۰۰۶ با ایران حاضر بود و در جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۷ نیز بازی کرد.

پس از آن به القطر در لیگ ستارگان قطر رفت و پس از یک سال به پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران برگشت که حضورش در این تیم یک سال ادامه داشت. کریمی بازی در ایران را با ۱٫۵ فصل حضور در استیل‌آذین ادامه داد و در نیم‌فصل دوم ۲۰۱۱–۲۰۱۰ عضو شالکه در بوندس‌لیگا بود که قهرمانی جام حذفی آلمان را برای بار دوم کسب کرد.

علی کریمی

خداحافظی علی کریمی با فوتبال

سرانجام کریمی فوتبالیست ایرانی در ۲۹ تیر ۱۳۹۳ برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد.

وی بعد از آن به عنوان مربی در چند تیم فعالیت کرده و اخرین تیم وی فعلا سپیده رود بوده است

علی کریمیگفت و گوی علی کریمی درباره موضوعات مختلف را در ادامه بخوانید:

 خانواده: عاشق خانواده‌ام هستم و رابطه‌دوستانه‌ای با بچه‌هایم دارم و بیشتر با هم رفیق هستیم تا پدر و فرزند. همیشه‌به‌این فکر می‌کنم که‌خانواده‌چه‌نعمت بزرگی است و زندگی بدون خانواده‌محال است.

 دروغ: از دروغ متنفرم و از بدقولی عصبانی می‌شوم؛ وقتی هم عصبانی می‌شوم، بداخلاق می‌شوم. البته‌شدت عصبانیتم بستگی به‌طرف مقابلم دارد.

برنامه‌ریزی: سعی می‌کنم در زندگی، اهل برنامه‌ریزی باشم ولی اگر راستش را بخواهید گاهی اوقات تنبلی می‌کنم و نظم را رعایت نمی کنم.

 سیزده‌بدر: سیزده‌بدر را از کودکی دوست داشتم و همیشه‌در این روز برای تفریح و بازی به‌دل طبیعت می‌رفتیم. الان هم سعی می‌کنم این روز را با خانواده‌سپری کنم و به‌قول معروف سبزه‌هایمان را به‌آب بسپاریم.

دروغ سیزده:فکر می‌کنم بزرگترین دروغ سیزده‌این است که‌از دروغ سیزده‌بگذریم!

موسیقی: موسیقی را دوست دارم و در زمان های مختلف، موسیقی متناسب با حال و شرایطم را گوش میدهم. روزها موسیقی شاد و شب ها موسیقی آرامبخش را دوست دارم.

 رانندگی: بعد از دوسال در کشور «مایکل شوماخر» فکر می‌کنم راننده‌خوبی شده‌ام و به‌قول معروف دست فرمان خوبی دارم. تند می‌روم ولی به‌شدت قانونمدار هستم و تابع مقررات، الان هم یک BMW سفید رنگ دارم.

 سینما: سینما را دوست دارم ولی خیلی کمتر پیش می‌آید که‌بتوانم به‌سینما بروم، برای همین بیشتر اوقات در خانه‌فیلم تماشا می‌کنم.

رکورد حیرت انگیز علی کریمی در اینستاگرام | درآمد میلیاردی علی کریمی از تبلیغات 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه