دریافت فیش حقوقی بازنشستگان

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح در این سامانه | دریافت فیش حقوقی با کدملی

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح در این سامانه | دریافت فیش حقوقی با کدملی
کدخبر : 596327

در این خبر سیر تا پیاز دریافت فیش حقوقی بازنشستگان و سامانه استعلام فیش حقوقی را آورده ایم برای جزئیات دریافت فیش در ادامه با ما باشید.

به گزارش شما واقتصاد : برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با کد ملی دیگر نیازی به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی وجود ندارد. با ایجاد سامانه ها بسیاری از کارها به صورت غیرحضوری انجام می شود. مثلا بازنشستگان نیروهای مسلح می توانند بدون مراجعه حضوری به سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح نسبت به دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح با کد ملی اقدام نمایند.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح از طریق سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح ممکن شده است و بازنشستگان نیروهای مسلح می توانند با مراجعه به سایت esata.ir و یا سامانه سابا ساتا saba.esata.ir برای دریافت فیش حقوقی ثبت نام کنند.

با ورود به این سامانه می توانید از آخرین تغییرات شامل افزایش حقوق و کسورات خود مطلع شوید. برای این منظور لازم است ابتدا در سایت مذکور ثبت نام کرده باشید که توضیحات آن در ادامه می آید.

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح میتوانید به ۲ روش زیر اقدام نمایید:

روش اول: وارد صفحه تامین اجتماعی نیروهای مسلح به آدرس esata.ir شوید و در منوی سمت راست روی گزینه برگ حقوقی بازنشستگان کلیک کنید. و سپس اقدام به ثبت نام کنید.

روش دوم: وارد سایت سامانه فیش حقوقی ساتا saba.esata.ir شوید و روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید. در این مرحله از شما خواسته می‌شود برای ثبت نام وام بازنشستگان و یا دریافت فیش حقوقی نیرو‌های مسلح کد شناسایی ۱۳ رقمی و کد امنیتی را وارد کنید.سپس لازم است یک نام کاربری و رمز عبور مشخص کنید و در پایان ذخیره کنید. حال امکان ورود به سایت و دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح وجود دارد.

فیش حقوقی نیروهای مسلح با کدملی

کلیه نیروهای مسلح پس از عضویت در سایت ساتا به نشانی saba.esata.ir با استفاده از نام کاربری که همان شماره شناسایی ۱۳ رقمی ثبت شده روی فیش حقوقی و کلمه عبور که پنج رقم سمت راست کد ملی است، می توانند وارد صفحه صدور فیش حقوقی شوند.

راهنمای دریافت فیش حقوقی ساتا نیروهای مسلح saba.esata.ir

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح از طریق سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح ممکن شده است و بازنشستگان نیروهای مسلح می توانند با مراجعه به سایت esata.ir و یا سامانه سابا ساتا saba.esata.ir برای دریافت فیش حقوقی ثبت نام کنند.

با ورود به این سامانه می توانید از آخرین تغییرات شامل افزایش حقوق و کسورات خود مطلع شوید. برای این منظور لازم است ابتدا در سایت مذکور ثبت نام کرده باشید که توضیحات آن در ادامه می آید.

نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح

طبق قانون سه قشر بازنشسته در کشور وجود دارد: بازنشسته تامین اجتماعی، بازنشسته کشوری و بازنشسته لشکری.

۱- بازنشسته لشکری (بازنشسته نیروهای مسلح)، فردی است که در نیروهای مسلح کار کرده است.

۲- بازنشسته تامین اجتماعی،‌ فردی است که بیمه شده سازمان تامین اجتماعی بوده و به مدت ۳۰ سال حق بیمه خود را به این سازمان پرداخت کرده است.

۳- بازنشسته کشوری، فردی است که استخدام رسمی دولت بوده است.

بر اساس همین دسته‌بندی،‌ روشهای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان به صورت اینترنتی متفاوت است.

در این متن نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح (بازنشستگان لشکری) توضیح داده شده است.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح از طریق سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح ممکن شده است.

برای دریافت فیش حقوقی باید مراحل زیر را انجام دهید:

۱: ابتدا وارد سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح به آدرس esata.ir شوید و در منوی سمت راست روی گزینه برگ حقوقی بازنشستگان کلیک کنید.

۲: با انتخاب گزینه برگ حقوقی بازنشستگان وارد صفحه زیر می‌شود. در این بخش بایستی کد شناسایی ۱۳ رقمی و کد امنیتی خود را وارد کنید.

 نکته:نام کاربری عبارت است از «شماره شناسائی ۱۳ رقمی مندرج در فیش حقوقی» و رمز عبور عبارت است از «پنج رقم سمت راست کد ملی»، مگر اینکه تغییر داده باشید.

۳: در این مرحله برای دریافت فیش حقوقی، بایستی کد شناسایی ۱۳ رقمی و کد امنیتی را وارد کنید.

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح از طریق موبایل

نصب برنامه نرم ­افزاری (اپلیکیشن) سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند اندرویدی نیز روشی دیگر برای دریافت فیش حقوقی محسوب می شود و مشترکین محترم می‌توانند با دریافت و نصب نرم­‌افزار (اپلیکیشن) سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح می­توانند نسبت به دریافت اطلاعات برگه­ ی حقوق خود اقدام نمایند.

نرم افزار فیش حقوق بازنشستگان نیروی مسلح ساتا

این روزها دامنه خدمات اپلیکیشن های اندرویدی گسترده تر از همیشه است و کمتر حوزه ای را پیدا می کنید که این برنامه ها در آن نقشی نداشته باشند. چند سال قبل برای انجام امور اداری مجبور به حضور در سازمان ها و صف های طولانی آن ها بودیم. امروزه اما با گسترش اپلیکیشن های کاربردی اندروید شما می توانید بسیاری از امور را بدون خارج شدن از خانه و در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

از این رو هر روز به تعداد برنامه های خدماتی این پلتفرم اضافه می شود و سازمان های مختلف نیز با معرفی اپلیکیشن رسمی خود سعی در تسهیل پروسه خدمت رسانی به مردم دارند. سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای رفاه حال کارکنان، بازنشسته ها و مستمری بگیران خود اپلیکیشن ساتا (saba esata) را معرفی کرد. این برنامه خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد که در این متن به صورت خلاصه آن ها را ذکر می کنیم.

ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که تمام کارکنان لشگری از جمله کارکنان ارتش، سپاه و ناجا می توانند از خدمات این برنامه استفاده کنند. کار را با کارکنان حال حاضر نیرو های مسلح آغاز می کنیم که می توانند با استفاده از این اپلیکیشن می توانند فیش حقوقی خود را با جزئیات کامل مشاهده کنند. بنابراین دیگر لازم نیست برای دریافت فیش به کارگزینی مراجعه کنید. شما همچنین می توایند برای نحوه مشاهده و دریافت فیش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح ساتا به برنامه خاتم مراجعه کنید.

از دیگر خدمات این اپ می توان به قابلیت ثبت نام و پیگیری آنلاین وام صندوق بازنشستگی اشاره کرد که برای هر دو گروه کارکنان فعلی و بازنشستگان در نظر گرفته شده است. همانطور که می دانید پروسه ثبت نام و دریافت وام معمولا بسیار طولانی و وقت گیر است اما این اپلیکیشن این مسیر را برای شما بسیار آسان کرده است و بسیاری از مراحل آن را می توانید به صورت آنلاین انجام دهید.

بدون نیاز به مراجعه حضوری

بخش دیگری که در این برنامه مورد پوشش قرار گرفته خدمات رفاهی و گردشگری نیروهای مسلح است. این سازمان برای رفاه حال کارکنان خود امکاناتی از قبیل اقامتگاه و تفریحگاه های مختلفی را در نظر گرفته که می توانید با ورود به این اپلیکیشن آن ها را مشاهده کرده و نسب به رزرو آن ها اقدام کنید.

حالا به سراغ بیمه و خدمات درمانی این اپ برای افراد تحت پوشش از حمله ایثارگران و جانبازان عزیز می رویم. اگر از جمله افرادی هستید که برای بیمه عمر ثبت نام کرده و حق بیمه را به صورت منظم پرداخت کرده اید می توانید وضعیت بیمه خود و همچنین مزایای آن را در قالب یک جدول از طریق همین نرم افزار مشاهده کنید.

همانطور که می دانید سازمان نیروهای مسلح خدماتی مربوط به سفرهای زیارتی از جمله عتبات عالیات را نیز برای کارکنان خود در نظر گرفته است. شما می توانید با مراجعه به بخش عتبات عالیات در این برنامه شرایط ثبت نام و همچنین خدماتی که در اختیارتان قرار می گیرد را مشاهده کنید.

اما اگر به دنبال استفاده از خدمات بیمه درمانی این نیرو هستید بد نیست سری به مراکز درمانی تحت پوشش بزنید. مراکز درمانی تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح نیز در این اپ با آدرس و شماره تلفن مشخص شده اند که می توانید قبل از مراجعه با آن ها تماس گرفته و از ارائه خدمات مطمئن شوید. شما می توانید این اپلیکیشن کاربردی را به صورت رایگان از مایکت دانلود و نصب کنید.

 

ویژگی های این برنامه

 

– خدمات آنلاین برای نیروهای مسلح

 

– پیگیری امور بیمه

 

– انجام پروسه دریافت وام به صورت آنلاین

 

– نمایش اطلاعات مراکز درمانی

 

– دریافت فیش حقوقی

 

– نمایش اطلاعات دفاتر ساتا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: